banner41

banner39

banner38

banner54

Yunuseli’nin yeni yıldızı Centrum Yunuseli

Atış Yapı tarafından yapımı devam eden ve nitelikleriyle Yunuseli’de öne çıkan projelerin başında gelen Centrum Yunuseli, konfor ve sakinlik isteyen konut alıcıları için ideal bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

KONUT VE YAPI 26.01.2015, 16:15 26.01.2015, 16:15
Yunuseli’nin yeni yıldızı Centrum Yunuseli
banner66
Centrum Yunuseli, yaşamı kolaylaştıracak her türlü imkânı sunarak Atış Yapı kalitesiyle Yunuseli’de inşa ediliyor. Kasım ayında inşaatına başlanan Centrum Yunuseli; merkezi konumu ile Mudanya Yolu üzerinde bulunan Organize Sanayi Bölgeleri ve Korupark Alışveriş Merkezi’ne oldukça yakın olup, Yunuseli’nin yeni cazibe bölgesinde yükseliyor. En son deprem yönetmeliğine uygun olarak projelendirilen Centrum Yunuseli, C30 beton tipi kullanılarak inşa edilmiş, yüksek bina kalitesinde bir yaşam merkezi olacak. 

Toplam 72 konuttan oluşan 2+1, 3+1, 4+1 dubleks, 5+1 dubleks daire seçeneklerinin bulunduğu projede aynı zamanda 33 dükkan bulunuyor. Açık otopark, doğal çevre düzenlemesi ve 7/24 güvenlik hizmetinin yanı sıra yürüyüş ve spor alanlarının merkezinde yer alan proje bu özellikleriyle konut sahiplerine kusursuz yaşam alanları sunuyor. 15 ay içinde teslim edilecek olan Centrum Yunuseli, huzurlu ve konforlu bir yaşam düşleyenler ideal bir seçim olarak alıcılarını bekliyor.

Dinamobet style="font-family: Arial;">ATIŞ YAPI GENEL MÜDÜRÜ AHMET ATIŞ: “KALİTELİ VE EKONOMİK KONUT HERKESİN HAKKI”
Yunuseli’de yapımı devam eden Centrum Yunuseli projesi hakkında açıklamalarda bulunan Atış Yapı Genel Müdürü Ahmet ATIŞ “ Atış Yapı olarak önceliğimiz yaptığımız tüm projelerde maksimum kaliteye ulaşmak ve bunu daimi kılmak. Bu  prensibimiz doğrultusunda çalışmalar yürütüyor ve en ufak detaya dahi önem veriyoruz. Müşterilerimizin beklentileri bu yönde olduğundan dolayı umumiyetle üzerinde durduğumuz konu şüphesiz kalite oluyor. Atış Yapı olarak kaliteli ve ekonomik konutta yaşam sürdürmenin herkesin en doğal hakkı olduğunu düşünüyoruz. Centrum Yunuseli projemizde hem Yunuseli bölgesi için hemde yeni konut sahibi olmak isteyenler için çok özel bir proje. 72 konuttan oluşan bu projemiz niteliği itibariyle birçok ihtiyaca cevap veren bir konseptte tasarlandı. Diğer bir yandan dikkat çeken özelliği ise organize sanayi bölgeleri ve Korupark Alışveriş Merkezi’ne olan yakınlığı. Biz bu projemiz satışlarına başlar başlamaz yoğun bir ilgi ile karşılaştık. Önemli oranda da bir satış gerçekleştirdik. Merkezi bir bölgede konforlu, kaliteli ve ekonomik bir konuta sahip olmak isteyen herkesi satış ofisimize bekliyoruz” dedi.

banner53
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
14°
açık
banner61
banner68
banner62