banner41

banner39

banner70

banner38

banner69

banner54

Prestijli projelerin buluşma noktası : Odunluk

Odunluk bölgesi, yeni yatırımlar ile kentin yeni cazibe merkezi

KONUT VE YAPI 25.12.2013, 16:59 25.12.2013, 16:59
Prestijli projelerin  buluşma noktası : Odunluk
banner66
Bursa'nın Manhattan'ı” olarak anılmaya başlanan Odunluk’ta projeler birbiri ardına yükseliyor.

Halen yapımı devam eden ve biten Harmony Towers, 15300 Misia, Arslanlar Plaza, Crowne Plaza Otel, Sheraton Otel, Gold Otel, Green White Plaza, Kumova Plaza, Zeno Business Center, Çelebiler Zorlu Plaza, Mihraplı Plaza, Şentürkler Plaza ve Origami Ofis gibi projeler dikkatleri Odunluk bölgesine çekiyor.  

HARMONY TOWERS / EROĞLU GAYRİMENKUL

Eroğlu Gayrimenkul tarafından Bursa’da inşa edilen Harmony Towers, prestijli bir hayatın kapılarını aralıyor. Bursa’nın Nilüfer ilçesinde 42 bin 663 metrekare alana inşa edilen Harmony Towers, konutlara değer katacak cadde mağazalarından yeşille iç içe geçmiş az katlı teras evlerine, Uludağ manzarasından elit bir yaşama kadar her detayı içinde barındırıyor.

30 yıllık ticari geçmişinin verdiği bilgi ve deneyim ile konut sektörüne yeni bir soluk getiren Eroğlu Gayrimenkul’ün, Bursa’nın yeni ikonu olarak hayata geçirdiği Harmony Towers, Bursa’ya yeni bir gözle bakmanıza olanak sağlıyor. Bursa’nın Nilüfer ilçesinde 42 bin 663 metrekare alana inşa edilen proje, geniş avlusu, biri 28 diğeri 23 katlı rezidans kuleleri, yeşil ile iç içe az katlı teras evleri, Uludağ manzarası ve cadde üzerinde yer alan mağazaları ile elit bir yaşam stiline adım atmak isteyenleri bekliyor.

Bursa’nın merkezinde konforlu bir hayat

Sosyal tesisleri ile de kaliteli bir yaşam sunan proje, bir adet açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness salonu, çok amaçlı spor sahası (basketbol sahası/tenis kortu), alışveriş caddesi (AVC), 5 bin 500 m² büyüklüğünde özel peyzaj alanı, çocuk kulübü ve çocuk oyun alanlarının yanı sıra 1+1 ve 2+1 dairelere 1 araçlık, 3+1 ve 4+1 dairelere ise 2 araçlık kapalı otopark imkânı sunuyor. Merkezi lokasyonu, Carrefour ve Bauhaus’a yakın konumunun yanı sıra Bursa Harmony Towers, eğitim, hastane, AVM’ye yakın olması gibi özellikleri ile de bir ailenin aradığı tüm konforu merkezden sağlıyor. Ulaşım olanakları açısından da rahat bir hayatı müjdeleyen Harmony Towers, metro ve Bursaray’ın hemen yakınındaki konumuyla dikkat çekiyor.

Çevreye duyarlı özel bir proje

Yeşil alanı bol, Bursa’nın merkezi Nilüfer’de inşa edilen Harmony Towers ayrıca çevreye duyarlılığı ile de dikkat çekiyor. Enerji tüketimini en aza indirmeye yönelik malzeme ve sistem çözümlerine gidilen projede, otomatik sulama ve damla sulama ile yeşile değer katıyor.

***************************************************************************

15300 MISIA / FİDELTUS-KALYONCU-GÖLER

Fideltus, Kalyoncu ve Göler inşaat firmaları, Bursa’nın en lüks konut projelerinden biri için güçlerini birleştirdi. İstanbul Bahçeşehir ’de 2bin konutu tamamlayan Fideltus İnşaat ve Kalyoncu İnşaat’ın finansmanı ve Bursa’dan da N. Göler’ in ortaklığıyla yapılan 15300 Misia ile Bursa modern bir proje daha kazanmış oldu. Projesi dünyaca ünlü Türk Mimar Emre Arolat tarafından çizilen konutlarda 5 yıldızlı otel konforu ev sahiplerine sunuluyor.60 metre yüksekliğinde 2 kule ile bahçe ya da çatı katı dublekslerinden oluşan villalar, alıcılarına hayallerin ötesinde bir yaşam sunuyor.

 

PRESTİJ PARK / BAKYAPI İNŞAAT

BAKYAPI İnşaat’ın Nilüfer’in yeni cazibe merkezi Odunluk Mahallesi’nde hayata geçirdiği ‘Prestij Park’ 34 blok  404 daireden oluşuyor. 3+1, 4+1, 5+1  dublekslerin de bulunduğu projede ayrıca bahçe katları da mevcut olup, 48 bin metrekare yeşil alan ve 5 bin metrekare sosyal tesis  alanları  ile öne çıkıyor. 18 ay gibi kısa bir sürede teslimi gerçekleştirilen Prestij Park; Bursa’nın en büyük ve kapsamlı sosyal tesislerini, fitness salonlarını, SPA tesisini, squash salonunu, çocuk oyun alanlarını, alışveriş merkezi ve  kapalı otoparkları  bünyesinde barındırıyor. Proje, Odunluk bölgesinde inşa edilmekte olan Bursa’nın en büyük milli parkının hemen karşısında bulunuyor. Hastane, okul ve alışveriş merkezine yakın bir lokasyona sahip olan bu  projede şu andaki daire fiyatları 380.000 - 700.000 TL arasında değişiyor.

www.prestijpark.com.tr     

 

 

PLAZA KUMOVA / ÖMER KUMOVA İNŞAAT

Ömer Kumova İnşaat tarafından yaklaşık 7,8 Milyon dolara mal olan ve inşaatı hızlı bir şekilde bitirilen Kumova Plaza, Bursa’ya ilk A Plus ofis kavramını getiren projeler arasında gösteriliyor. 7 bin 200 metrekare kapalı alana sahip 11 kattan oluşan Plaza Kumova’da, 24 saat güvenlik, açık ve kapalı otopark ile A Plus ofis kavramının sunduğu tüm ayrıcalıklar ile ofis yaşamı oldukça kolaylaştırılıyor.

http://www.kumova.com Tel: 451 39 39

 

 

SHERATON BURSA / FAİK ÇELİK HOLDİNG

70 milyon dolar maliyetle ile Bursa’nın yeni iş ve alışveriş merkezleriyle hızla gelişen bölgesi Odunluk’ta 2 yıl gibi kısa bir sürede inşa edilen ve hizmete açılan Sheraton Bursa, yakında açılması planlanan Timsah Arena Stadyumu ve Kültürpark’a yürüme mesafesinde bulunuyor. Sheraton Bursa aynı zamanda cafe ve mağazalarıyla şehrin en popüler bulvarı Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’na da arabayla 5 dakikalık bir mesafede yer alıyorken, Sheraton Bursa tarih, kültür ve doğaya da uzak değil. Kış aylarında Sheraton Bursa Hotel’den Türkiye’nin önde gelen kayak merkezi Uludağ’ın teleskilerine 40 dakikada ulaşabilir; kayak veya snowboard yapabilirsiniz. Yaz aylarında Mili Park’ta serin bir dağ yürüyüşü, doğayla iç içe bir piknik ya da olağanüstü manzaraları ölümsüzleştireceğiniz bir foto trekking gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.sheratonbursahotel.com/tr

 

 

CROWNE PLAZA HOTEL BURSA CONVENTION CENTER THERMAL SPA  / ÖZTİMURLAR İNŞAAT

Odunluk Bölgesi’nde bulunan dünya standartlarındaki otel projelerinden birisi de Bursalıların yakından tanıdığı Öztimurlar İnşaat tarafından Bursa’ya kazandırılan beşyıldızlı Crowne Plaza Hotel Bursa Convention Center Thermal Spa oldu. 75 Milyon dolara mal olan Crowne Plaza Hotel Bursa; 216 oda, 450 yatak kapasitesinin yanı sıra 900 m2'lik Bursa’nın en büyük balo salonu ile yine 3.500 m2'lik Bursa’nın en büyük SPA ve termal katına sahip. 22 kattan oluşan Crowne Plaza Hotel, Bursa’da panoramik Uludağ manzaralı restaurantları, fitness salonu, farklı konseptlerdeki 3 bar, Türk Hamamı, Uzakdoğu masaj programları ve sauna ile misafirlere uluslararası bir otelden beklenen kalitede hizmet sunuluyor.

 

http://www.zorlusan.com.tr

 

ZORLU CENTER / SAİT ZORLU İNŞAAT

 

Sait Zorlu’nun sahibi olduğu Sait Zorlu İnşaat’ın Odunluk Bölgesi’nde yer alan Zorlu Center İş Merkezi'nde inşaatın yüzde 90’ı tamamlandı. Toplam 72 ofis ile 8 dükkanın yer aldığı Zorlu Center, farklı mimarisi ve cephesiyle ilgi çekici. 5 bin 310 metrekare arsa üzerinde inşa edilen Zorlu Center’daki ofislerin ve dükkanların satışları tüm hızıyla devam ediyor.

 

http://www.zorlusan.com.tr/   Tel: 453 33 10

 

ASLANLAR PLAZA / GENÇ ARSLANLAR İNŞAAT

6 bin 475 m2 alana kurulacak olan ‘Arslanlar Plaza’ 16 adet mağaza ve 90 adet ofisten oluşuyor.  Mağazalardan; 10 tanesi 500 m2, 2 tanesi 400 m2, 2 tanesi 360 m2, 2 tanesi 350 m2, ofislerden; 54 tanesi 70 m2, 18 tanesi 85 m2, 10 tanesi dubleks 120 m2, 6 tanesi dubleks 105 m2, 2 tanesi dubleks 125 m2.  Arslanlar Grubu bünyesinde Genç Arslanlar İnşaat tarafından 2012’de temelleri atılan Arslanlar Plaza’nın Aralık 2013 tarihinde tamamlanarak teslim edilmesi hedefleniyor.

 

www.gencarslanlarinsaat.com.tr/ Tel: 413 25 33

 

 

 

HÜSEYİN BARUT / İSMAİL BAY İNŞAAT (Bu projenin fotoğrafı yok)

 

Teknolojinin sunduğu olanakları sonuna kadar kullanarak, sektördeki yenilikleri takip etmeyi ilke edinen İsmail Bay İnşaat, Hüseyin Barut adını verdiği projesiyle Odunluk bölgesine imzasını atmak istiyor. Odunluk Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi üzerindeki yer alan proje 2 bin 100 metrekarelik alanda 12 daire ve 8 işyerini kapsıyor. 170 metrekareden oluşan 3+1 daire ve 250 metrekareden oluşan dubleks daire ile iki seçenek sunan projede yaşamın 2014’ün haziran ayında başlaması öngörülüyor.

www.ismailbay.com.tr Tel: 451 86 27 – (0533) 557 38 88

 

GREEN WHITE PLAZA / HAKFA İNŞAAT        

Bursa’nın yeni cazibe merkezi olan Odunluk Bölgesi’nin en yeni ofis projelerinden birisi de Green White Plaza. Hakfa İnşaat’ın bölgeye kazandırdığı lüks ofis projesinin en dikkat çeken özelliklerinin başında, her ofis için ayrılan 7 araçlık otopark geliyor. Farklı cephesiyle de ile ilgi uyandıran Green White Plaza’da satışlar tüm hızıyla devam ediyor.

banner53
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
14°
açık
banner61
banner68
banner62