banner41

banner39

banner70

banner38

banner69

banner54

Özdemir’den başarı tüyoları

Epsa Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Nurcan Özdemir, Uludağ Üniversitesi öğrencileri ile bir araya geldi.

KONUT VE YAPI 26.01.2015, 15:42 26.01.2015, 15:42
Özdemir’den başarı tüyoları
banner66
Epsa Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı ve 2012 yılının En Başarılı Kadın Girişimcisi seçilen Nurcan Özdemir, Uludağ Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Topluluğunun düzenlediği konferans ile öğrencilere tecrübelerini aktardı.İnşaat mühendisliğinin geçmişten günümüze dünyadaki gelişimin temellerini oluşturduğundan bahseden Özdemir, gelecekte de yaşamı destekleyen bir mühendislik dalı olduğunu söyledi.İş hayatındaki zorlukların başarıları taçlandırdığını söyleyen Nurcan Özdemir, “İş hayatında hedefinizin olması çok önemli. Her ne iş yapıyor olursanız olun, işinizi kaliteli yapmalısınız.Farklı olmayı, farklılık yaratmayı başardığınız anda başarı kendiliğinden gelecektir. Yaptığınız işe inanmanız ve aldığınız karar doğrultusunda yorulmadan ilerlemeniz gerekiyor. Eğer benim gibi girişimciyseniz, ayağınızı gaz pedalından çekmeyeceksiniz” dedi.NİTELİKLİ GENÇLERE ÜLKEMİZİN İHTİYACI VAR

Türk ekonomisinin önündeki en büyük engelin cari açık ağırlıklı enerji ithalatı olduğunu vurgulayan Nurcan Özdemir, “Yalıtım ülkemizin enerji ihtiyacında dışa bağımlılığın azalmasında en önemli unsurlardan biri. Ülkemizde 16 milyon konut stoğu var ve bunların da yüzde 90’ının yalıtımsız olduğu tahmin ediliyor. Bu oran aslında çok ciddi bir pazarı işaret ediyor. Hal böyleyken ülkemizin sizler gibi nitelikli gençlere ihtiyacı var” dedi.

Konuşmasının ardından öğrencilerin sorularını cevaplayan Nurcan Özdemir, öğrencilerle buluşmaktan oldukça memnun olduğunu dile getirdi.

 
banner53
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
14°
açık
banner61
banner68
banner62