banner38

İlyas Özbek hedeflerini açıkladı

İlyas Özbek, firma olarak yeni projeler için Misi Bölgesi!ni hedeflediklerini söyledi.

KONUT VE YAPI 24.01.2014, 11:37 24.01.2014, 11:37
İlyas Özbek hedeflerini açıkladı

Genelde Butik işlere imza atan Özbek İnşaatın daha büyük çaplı inşalar gerçekleştirmeye yönelik hedefinin de olduğunu belirten İlyas Özbek, firma olarak yeni projeler için Misi Bölgesi'ni hedeflediklerini söyledi.

İnşaat sektöründe hayata geçirdiği Butik tarzı projelerle bilinen Özbek İnşaat’ın yeni projesini ve İnşaat sektörüne dair görüşlerini paylaşan İnşaat Mühendisi İlyas Özbek, gazetemize yeni projeleri ve hedeflerini anlattı.

İnşaat Mühendisi İlyas Özbek  “Misi’nin imara açılmasını bekliyoruz. Orada görüştüğümüz 40 ve 60 dairelik arsalar var. Şuan imar durumunun ne olacağını bilmediğimiz için kati bir anlaşma yapamıyoruz.  Biz genellikle Nilüfer civarında projeler hayata geçirmeye çalışıyoruz” dedi

Müşterilerimiz Deprem Anında Evine Sığınacak

Kaliteden ödün vermeden insanların kendini güvende hissedeceği projelere imza attıklarını vurgulayan İlyas Özbek, “Gerçekleştirdiğimiz projelerde apartman isimlerini oturanların tercihine bırakıyoruz. Yeni projemizde 4 daire 1 dükkân var. Dairelerin 2’si dubleks 2’si normal dairedir. Dublekslerimiz 250 metrekare, normal dairelerimiz 130 metrekare, dükkânımız 150 metrekare, 4 daireye 6 araçlık kapalı otoparkımız var. Binamız önden silikon cephe, cam giydirme yapılmıştır. Kaliteden taviz vermiyoruz. İki katlı olmasına rağmen en ufak hatayı tolare etmek için C 35/45 beton kullanıyoruz. Depremde insanların evinden kaçmayacağı aksine evine sığınacağı tarzda binalar yapıyoruz. Küçük daireler 130 bin, diğerleri 220 bin, dükkânımız 350 bin lira ölçeğinde fiyatlandırılmıştır. Köşe başında güzel bir noktada bulunuyor” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
13°
parçalı az bulutlu