banner41

banner39

banner38

banner54

Vesta ile Huzuru Yakalayın

Vildan Milyon, günümüzde toplu yaşamın gerektirdiği yönetimin amatörce gerçekleştirilmesinin mümkün olmadığını söyledi

MÜLK YÖNETİMİ 30.06.2014, 16:03 30.06.2014, 16:03
Vesta ile Huzuru Yakalayın
banner66

Bursa’da 2 yıl önce sektöre katılan Vesta Bina Yönetimi firması sahibi Vildan Milyon, günümüzde toplu yaşamın gerektirdiği yönetimin amatörce gerçekleştirilmesinin mümkün olmadığını söyledi.

Yönetimi, mevcut madde ve insan kaynaklarını kullanarak ihtiyaçlar dâhilinde profesyonel çözümler üretme biçimi olarak tanımlayan Vildan Milyon, site, apartman ve işyerleri yönetiminin  profesyonellere bırakılması gerektiğini söyledi. Apartman ya da site yönetiminin, bir kişinin çabasıyla gerçekleştirilebilecek bir faaliyet olmadığını ifade eden Vildan Milyon, “Sitelerdeki ortak kulanım alanlarının çokluğu yönetimlerin iş yükünü artırmıştır. Temizlikten güvenliğe, bakımdan onarıma,  hukuksal korumadan muhasebe işlemlerine kadar yapılması gereken onlarca işin altından amatör çalışmalarla kalkmak hemen hemen imkânsızdır. İşlerin aksaması ve ortaya çıkan anlaşmazlıklar, huzursuzlukları da beraberinde getirerek ortak yaşam alanlarını zaman zaman çile alanına dönüştürebilir. İşte o an biz devreye giriyoruz ”dedi.

GÜVENLİ ORTAMDA YAŞAMA İMKÂNI…

Kent yaşamının karmaşık yapısının, insanların daha çok zamana ihtiyaç duymasına sebep olduğuna dikkat çeken Vildan Milyon, “İnsanların, iş stresi ve trafik yoğunluğu gibi kent yaşamının getirdiği sıkıntıları üzerlerinden atabilmek için dinlenmeye, kendisine ve ailesine daha çok zaman ayırmaya ihtiyacı vardır. İşte tam bu noktada bizim faaliyet alanlarımız devreye girmektedir. Ortak yaşam alanlarını profesyonelce yöneterek, insanlara kendilerine daha çok zaman ayırma, daha huzurlu ve güvenli ortamlarda yaşama imkânı sunuyoruz. Yapılacak işlerin ayrı ayrı hizmet alımı şeklinde yürütülmesi maliyetleri de yükseltecektir. Yönetimin tek bir elden uzman kadrolarla yürütülmesi, ortak yaşam alanlarındaki maddi külfeti de azaltacaktır” ifadelerini kullandı.

“Amacımız doğru hizmetleri alışılagelmiş yönetim anlayışı ile değil profesyonel hizmet anlayışı ile   sunmaktır” Şirket olarak, hukuksal koruma, muhasebe işlemleri ve personel hizmetleri verdiklerini söyleyenVesta Firması sahibi Vildan Milyon, apartman ya da sitelerdeki kat maliklerinin ortak alanlar üzerindeki haklarını diğerlerine karşı savunarak, hukuksal koruma sağladıklarını belirtti. Isınma, aydınlatma ve su tüketiminden kaynaklanan faturaların ödenmesi, aidatların toplanması, vergilerin ve sigorta primlerinin ödenmesi gibi birçok muhasebe işlemi yürüttüklerini dile getiren Milyon, güvenlik ve temizlik hizmetlerinin yanı sıra, teknik bakım kontrolleri yaptıklarını, ayrıca talep edilmesi halinde ortak kullanım alanları dışındaki dairelere teknik hizmetler sunduklarını da sözlerine ekledi
banner53
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
14°
kapalı
banner61
banner68
banner62