banner73

banner77

banner70

banner71

banner69

banner54

“Gayrimenkul en güvenli yatırım limanı”

BURSED Başkanı Rıdvan Hasırcı, gayrimenkul yatırımının pandemi sürecinin olumsuzluklarına rağmen hala en güvenli liman olduğunu belirterek, “Mali piyasalardaki iniş çıkışlardan etkilenmeyip, yatırımını sağlam yapmak isteyenler için gayrimenkul alımını tavsiye ediyorum” dedi.

MÜLK YÖNETİMİ 25.11.2020, 22:38 25.11.2020, 22:39
“Gayrimenkul en güvenli yatırım limanı”
banner66

BURSED Başkanı Rıdvan Hasırcı, son aylar içerisinde döviz ve altın fiyatlarındaki hareketliliği göz önünde bulundurup, yatırımları için güvenli bir liman arayanlara gayrimenkul alımını tavsiye etti. Gayrimenkulün hala en güvenli yatırım aracı olma özelliğini koruduğunu belirten Rıdvan Hasırcı, “Altın ve döviz fiyatlarındaki spekülatif oynamalar, birikimlerini güvenli bir şekilde değerlendirmek isteyenleri yeni arayışlara itiyor. Pandemi krizi ile sekteye uğrayan sektörü rahatlatmak amacıyla gerçekleştirilen faiz indirimi ile gelen hareketliliğin ardından, geçtiğimiz ay baktığımızda altın ve dövizdeki kar satışlarının konut alımına yönlendirildiğini görüyoruz” ifadelerini kullandı.

Tüm bu gelişmelere rağmen gayrimenkul fiyatlarının istikrarlı bir seyir izlediğini vurgulayan Hasırcı, “Yatırım yapmak isteyenlere tüm bu gelişmeleri göz önünde bulundurarak, gayrimenkul alımını tavsiye ediyorum” dedi.

banner53
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
18°
açık
banner61
banner74
banner62