banner38

Yunuseli’nde Modern Bir Rüzgâr Esiyor

Çelebiler Yunuseli'de de farkını ortaya koyuyor.

KONUT PROJELERİ 02.10.2014, 17:46 02.10.2014, 17:46
 Yunuseli’nde Modern Bir Rüzgâr Esiyor

Haber: N. Nuri Yavuz

Bursa'da birbirinden önemli projelere imza atan Çelebiler İnşaat, Yunuseli’ndeki projesi Yunuseli Modern ile bölgeye önemli nitelikler kazandırıyor.

Güneştepe sırtında 3 bin 700 m² alanda iki blok olarak yükselen Yunuseli Modern projesi, 50 konuttan oluşuyor. Konumunun kazandırdığı merkezilik özelliği ile dikkat çeken proje, bölgesinin çok üstünde nitelikler arz ediyor. Çelebiler İnşaat kalitesiyle inşa edilen projede bölgedeki konut alıcı tipine uygun daire seçenekleri bulunuyor. İmalatında Çelebiler titizliğinin hissedildiği proje, Bursa’nın hızlı gelişen bölgeleri arasında yer alan Yunuseli bölgesinde yeni bir rüzgâr estireceğe benziyor.

Ulaşım konusunda önemli avantajlara sahip olan projede 50 araçlık açık otopark bulunuyor. Projede ayrıca önemli niteliklere sahip sosyal donatı alanları yer alıyor. Oyun alanları, parkları, yüzme havuzu ile çocuklarınızın güvenli bir bütünlük içinde yerini almasını sağlayan projede yetişkinler için de kamelya, fitness salonu ve sosyal buluşma alanları bulunuyor. Bursa’nın deprem kuşağında yer aldığını bilen ve bu noktada önemli tedbirler alan Çelebiler İnşaat, radye temel sistemi üzerine inşa ettiği projeyi yeni deprem yönetmeliğine uygun olarak hayata geçiriyor. Güvenlik konusunda gösterilen hassasiyetin dışa vurduğu projede kapalı devre güvenlik sistemi ve site güvenliği bulunuyor. Proje konut alıcılarına 2+1, 3+1 ara kat daire ve 3+1 dubleks daire seçenekleri sunuyor.

Projede ince elenip sık dokunan bir başka konusu ise mimari özellikler olarak belirleniyor. Projeye özel, özgün tasarımlar oluşturulması için iç mimari çalışmalara özen gösteren Çelebiler İnşaat, konut alıcılarına istedikleri tasarımları yaptırma fırsatını da arz ediyor.  Bursa'da çok önemli projelere imza atan ve her geçen gün yıldızını parlatan Çelebiler İnşaat, Yunuseli Modern projesi için konut alıcılarına 2 yıllık garanti belgesi veriyor. Ayrıca Çelebiler İnşaat, konut alıcılarının projeyi web sitesinden an be an takibinin yapılmasını ve müşteri temsilcilerinden canlı destek alabilmelerini sağlıyor.

www.celebilerinsaat.com.tr

 0224 441 11 10

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
13°
parçalı az bulutlu