banner38

Olisa Su Evleri 3. etabında satışlar başladı

Olisa Su Evleri projesi 3’üncü etabında satışlar başladı.

KONUT PROJELERİ 22.05.2014, 18:00 22.05.2014, 18:00
Olisa Su Evleri 3. etabında satışlar başladı

Haziran 2015 tarihinde teslim edilecek Olisa Su Evleri 12 villadan oluşuyor. Üçevler bölgesinde planlanan projenin diğer projeleri gibi fark yaratacağını belirten İnşaat Satış ve Pazarlama Müdürü Mehmet Alemdaroğlu, “Olisa Su evleri 2’inci etabı 4.650 m² üzerinde 9 adet, Olisa Su evleri 3’üncü etabında 1.600 m² üzerinde 3 adet olarak planlamıştır. Her iki etaptaki villalarımız 120 m² tabanda 2,5 kat olarak 350 m² olarak tasarlamıştır. Olisa Su evleri 2’inci etabı villalarımızın ortalama 400 m² net bahçe alanı, Olisa Su evleri 3’üncü etap villalarımızın ortalama 300 m² net bahçe alan kullanımı vardır” ifadelerini kullandı.

Anahtar teslimi olarak satışa çıkan villalarda her türlü detayın düşünüldüğünü vurgulayan Alemdaroğlu, “Kapı, parke, mutfak dolabı, mutfak ankastre ürünler, banyo dolabı, portmanto, giysi odası dolapları, gizli ışıklandırmalar, şömine, alarm sistemi, klima alt yapısı, veranda da ahşap pergole, kombi, 2 araçlık açık otopark, peyzajda otomatik sulama sistemi uygulamaları standart teslim olarak sunulmuştur. Ayrıca tüm bu imalatlar sırasında iç mimarımız müşterilerimize alternatif renk seçenekleri sunarak villasını müşterimizin istekleri doğrultusunda dekorasyon yapabilecektir. Villalarımızda programlanabilir yerden ısıtma,  otomatik panjur sistemi, villa girişinde tek tuşla konut içerisindeki elektrik tesisatını (çamaşır, buzdolabı, bulaşık makinası hariç) kesen güle güle butonu gibi akıllı ev sistemleri yapılacaktır” şeklinde konuştu.

Olisa Su Evleri 2’inci etap satışlarının tamamlandığını söyleyen Müdür Alemdaroğlu, “3’üncü etap satışlarımız devam etmektedir. Projemiz Sınav okullarına 600 metre mesafede, İzmir yoluna 3,5 km ile ulaşım akslarına yakın bir konuma sahiptir” dedi.

Tüm projelerde mimari özelliklerinin dışında iç kaliteye de verdiklerinin altını çizen Alemdaroğlu, müşterilerine “Ömer Kumova inşaat, Bursa’da aynı dili konuşabilen insanlarla, komşuluk ilişkilerinin kopmadan devam edeceği yeni yaşam alanları inşa etmeye devam edecek” şeklinde müjde verdi.

 


Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
24°
az bulutlu