banner41

banner39

banner70

banner38

banner69

banner54

Tozunu da yükünü de attık

"Weber Konsantre Serisi” sağladığı avantajlar ile kullanıcıların bir numaralı tercihi.

YAPI MALZEMELERİ 31.12.2013, 10:06 31.12.2013, 10:06
Tozunu da yükünü de attık
banner66
Endüstriyel harç üretiminde dünya lideri Weber tarafından Türkiye’de bir ilk olarak piyasaya sunulan “Weber Konsantre Serisi” sağladığı avantajlar ile kullanıcıların bir numaralı tercihi olmayı sürdürüyor.

Türkiye’de bir ilk olarak piyasaya sunulan “Weber Konsantre Serisi” aktif sıkılaştırma teknolojisi sayesinde 15 kg’lık ambalajı ile 25 kg’lık ambalaja eşdeğer metraj değeriyle birçok avantaj sağlıyor. Konsantre özelliği ustaların yükünü hafifletirken, nakliye ve stoklamada da daha az yer kaplıyor. Dökme ve karıştırma aşamasında yüzde 100 tozsuz ortam sağlayarak, kullanıcıları için, tadilatı keyifli hale getiren Weber Konsantre Serisi, bu sayede, daha az karbon salınımı ile çevrenin korunmasına da katkı sağlıyor.

Tozunu da yükünü de attık!

Aktif sıkıştırma teknolojisiyle üretilen, “Weber Konsantre Serisi” iki üründen oluşuyor. Hafif, toz çıkarmayan, çok elastik seramik yapıştırma harcı  weber.kol flex konfor konsantre; seramik, granit seramik, mermer, granit ve benzeri kaplama malzemelerinin, iç ve dış mekanlarda duvara ve zemine döşenmesinde kullanılıyor. Özellikle dış cephelerde ve zor iklim koşulları altında uygulama kolaylığı sağlayan ürün, süper elastik yapısı ile yüksek performans sağlıyor.

Hafif, toz çıkarmayan weber.kol SRK konfor konsantre ise; seramik, fayans ve benzeri kaplama malzemelerinin, iç mekanlarda duvara ve zemine, dış mekanlarda da zemine döşenmesinde kullanılıyor.

banner53
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
14°
açık
banner61
banner68
banner62