banner41

banner39

banner70

banner38

banner69

banner54

Bursa’nın yeni ticaret merkezi, Elmas Kule

Bursalılar Elmas Kule ile VIP Ofis kavramıyla tanışacak.

KONUT PROJELERİ 31.12.2013, 10:14 31.12.2013, 10:14
Bursa’nın yeni ticaret merkezi, Elmas Kule
banner66
Elmasbahçeler ’de yeni belediye binasının tam karşısında VIP hizmet anlayışı ile tasarlanan 21 katlı Elmas Kule, 29 ofis, 9 dükkân ve 3 katlı otoparkı ile Bursa’nın yeni tarz ticari ofis sistemlerinin öncüsü olmaya aday.

Statik proje danışmanlığı Uludağ Üniversitesi İnşaat Fakültesi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Adem Doğangün tarafından yapılan Elmas Kule, proje çalışması itibariyle inşaat mühendisliğinin tüm detaylarına inilmiş bir proje. Fuat Çelik İnşaat A.Ş. Yönetim Kurulu üyesi Cevher Çelik, “Elmas Kule bizim evladımız gibi değerli bir proje” diyerek projenin kendileri için ne kadar önemli olduğunu vurguladı.

Ankara yoluna cephe, SGK binasına 20 metre Adliye’ye ise yaklaşık 300 metre mesafede olan Elmas Kule Kent Meydanı’na 900 metre, Yıldırım Belediyesi’ne 1000 metre, Tapu Kadastro Binasına ise 1900 metre mesafede olup kentin tam kalbi diyebileceğimiz stratejik bir noktada inşa edildi. Toplam inşaat alanı 10.000 m2 olan Elmas Kule 3 katı kapalı otopark, 2 katı dükkânlar, kule kısmında ise 16 katlık bölümde ofislerin olduğu toplamda 21 katlı bir bina.

Modern Yapı ve Geniş Ofisler…

Atlasbet class="MsoNormal">Bursa’nın merkezi olan bir noktada inşa edilen Elmas Kule’nin ilk 7 katı satışa sunulmuş durumda. Dükkânların satışa sunulmadığı Elmas Kule ’de ilk 2 katın satışı tamamlandı. Dış cephesinin özenli bir tasarımla hazırlandığı Elmas Kule, 82 m2 ile 1720 m2 arasında dükkânlar ile 177 m2 ile 840 m2 arasında ofislerden meydana geliyor. Binanın 840 m2’lik dubleks ve teraslı ofisleri  15 ve 16. katlarda bulunuyor.  Elmas Kule, özel bir trafo ve jeneratör sistemi sayesinde elektrik kesintilerine karşı haftalarca duyarlı olacak şekilde inşa edilmiş. Asansörlerinin sedye asansörlerinden büyük olduğu bina ileride bir hastane olarak kullanılmaya müsait bir yapıda…

Tavan yüksekliğinin 4.25 m olduğu ofislerin iç tefrişatlarının ofisleri alacaklar tarafından yapılacağı binada Fuat Çelik İnşaat A.Ş. ofis içi tasarım ve yapım aşamalarında çok uygun koşullarla destek oluyor. Ofis ve dükkânları alacaklara 4 ayrı tasarım sunan Fuat Çelik İnşaat her türlü teknik konuda da müşterilerinin yanlarında uygun fiyat ve kaliteli ürün desteğinde bulunuyor.

Bulunduğu yere istihdam katan firma…

Fuat Çelik İnşaat olarak inşaat ve taahhüt işleri yaptıkları her yere önce istihdam ve sonrasında marka değeri kattıklarını ifade eden Cevher Çelik “İstihdamı önemsiyoruz” dedi. Cevher Çelik, “Herhangi bir şehre veya ilçeye gittiğimiz zaman ilk önce o ilçenin idari ve mülki amirlerine giderek bölgede işsiz olan, ihtiyaç sahibi olan kişiler var ise; şantiye içerisinde ağır ve tehlikeli işler yapmayacak olan insanları gönderin iş verelim deriz. İnşaat ve taahhüt işlerimizde işi yaptığımız bölgenin firmalarını tercih ederek gittiğimiz yöreye istihdam ve ekonomik katkı sağlamaya çalışıyoruz. Örneğin, Elmas Kule ismini Elmasbahçeler semtinde bulunması nedeniyle almıştır” dedi. 

banner53
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
-6°
parçalı bulutlu
banner61
banner68
banner62