banner41

banner39

banner70

banner38

banner69

banner54

Sıradışı ve şık tasarımlar Odak Yapı’da

Odak Yapı Market, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarını sürdürüyor.

YAPI MALZEMELERİ 30.06.2014, 16:01 30.06.2014, 16:01
Sıradışı ve şık tasarımlar Odak Yapı’da
banner66

Türkiye'de giderek artan konut üretimi inşaat malzemeleri sektörünü umutlandırıyor. Türkiye yapı sektörünün önde gelen şirketi Seramiksan’ın Bursa’daki büyük bayilerinden Odak Yapı Market, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Kuruluşundan bu yana toptan ve perakende hizmetleri ile Bursa’nın önde gelen yapı ve dekorasyon mağazalarından biri olan Kadir Akyüz İnşaat bünyesinde hizmet veren Odak Yapı Market Ankara Asfaltı Erikli Kavşağı Yıldırım’da evini yenilemek isteyenlere şık ve dekoratif ürünler sunuyor.

Odak Yapı Market Satış Pazarlama Müdürü Fatih Yıldırım, Bursa halkına geniş ürün yelpazeleri ile başarılı hizmet sunduklarını belirterek, bu yıl içerisinde farklı konseptler oluşturarak, yapı ve malzeme sektöründe sıra dışı olmak istediklerini söyledi.

Bu aralar inşaat sektörünün iyi ve dinamik bir tablo ortaya koyduğunu ve amaçlarının müşterilerini mutlu etmek olduğunu vurgulayan Fatih Yıldırım, açıklamalarına şöyle devam etti:

"İnşaat sektöründeki olumlu havadan dolayı mutluyuz. Kentsel dönüşüm sürecinin sektöre önemli derecede katkı koyacağı kanısını taşıyoruz. Odak yapı olarak, müşterilerimize geniş ürün yelpazemiz ile hizmet veriyoruz. Stüdyo tipi daire dekorasyonundan, tekstile, koltuk takımından avizelere kadar farklı konseptlerde çalışıyoruz. Yeni bir eve sahip olmak isteyenler ya da evini yenileyenler için  birbirinden şık ürün gruplarını müşterilerimiz ile buluşturuyoruz”


banner53
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
14°
açık
banner61
banner68
banner62