banner41

banner39

banner70

banner38

banner69

banner54

Vadi Mudanya Nitelikleriyle İddiasını Büyütüyor

Mudanya Yapı İnşaat Sahibi Kenan Sülün yeni projesini tanıttı.

KONUT PROJELERİ 29.10.2014, 11:49 29.10.2014, 11:49
Vadi Mudanya Nitelikleriyle İddiasını Büyütüyor
banner66

Mudanya Yapı İnşaat’ın ilk projesi olan Vadi Mudanya, sahip olduğu nitelikler itibariyle her geçen gün daha fazla adından söz ettiriyor.

Mudanya’da ve hatta Bursa’da bu niteliklere sahip proje olmadığının vurgulayan ve bu projeyle insanların farklı bir hayat arayışına cevap verdiklerini belirten Mudanya Yapı İnşaat Sahibi Kenan Sülün, “Vadi Mudanya, Bursa’da ve Mudanya’da olmayan, ulaşımı en rahat, en güzel lokasyonda, kent merkezine yürüme mesafesinde bulunan tek projedir. Bu projeye katılanlar proje tamamlandığında ve burada yaşamaya başladıklarında aldıkları fiyatın 3 katını verseler kesinlikle satmayacaklardır. Projenin üretişi olarak bu benzersiz hayatın içinde ben de yaşayacağım ve bunun için sabırsızlanıyorum. Hayatın yeni bir rengini yakalamak isteyenlerin tercih edeceği bir proje tasarladık. Bu projede rakamın fiyatın bir anlamı yok. Biz insanlara satın alamayacakları ve vazgeçmek istemeyecekleri yemyeşil bir vadi içinde bir hayat tarzı sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

Mudanya değerini üçe katlayacak

Mudanya’nın Bursa’nın dünyaya açılan penceresi olduğunu söyleyen Kenan Sülün, “Biz bu öngörüler çerçevesinde burada önce arazi yatırımı gerçekleştirdik ve yatırımımız gerekli olgunluğa ulaşmasıyla birlikte projelerimizi hayata geçirmeye başladık. Ayrıca bizim tahminimizden öte gelişmeler oldu. BUDO ile İstanbul, İDO ile Bodrum ve Mikanos planlara alındı. Üç şeritli yol ve yeni gelecek otoban yoluyla Mudanya’da bundan sonra değerini üçe katlayacak diye düşünüyorum” dedi.

Hayata yeniden başlayacaklar

Projelerini yaşam tarzını gözeten bir planlamaya göre inşa ettiklerini belirten Sülün, “Geniş bir alan üzerinde villa konseptinde bir tatil köyünde olması gereken ne varsa projemizde yer verdik. Biz, projemizi ticari kaygından bağımsız insanların hayatlarına yeni başladığını hissettirecek ve onların hayatını tamamen değiştirecek şekilde imal ediyoruz. Şuan ilk projemiz olması nedeniyle ve lansmana öncesi dönemde olduğumuz için fiyatlarımızı oldukça uygun seviyelerde tuttuk. Proje olarak emsallerimizle kıyasladığınızda fiyatlarımızın yarı yarıya düşük olduğunu göreceksiniz Projemizde 2016 yılının mayıs ayında tam anlamıyla yaşam başlanmış olacak” şeklinde konuştu.

Mudanya Yapı tarafından inşa edilen Vadi Mudanya evleri, üç şehrin merkezinde yaşama fırsatı sunuyor. Bursa’nın İstanbul'a açılan kapısı Mudanya’da 10 bin 250 m² alanda yüzde 70’i yeşil alan olarak projelendirilen Vadi Mudanya; Bursa, Mudanya ve İstanbul üçgeninin merkezinde yer alıyor. 16 bloktan oluşan projede 24 bahçe dubleksi, 32 teras dubleksi, 8 bahçe daire ve 8 normal daire olmak üzere toplam 72 konut bulunuyor.

Akıl ve Konfor bir arada

Akıllı ev teknolojisine göre hazırlanan dairelerde akıllı sistemin kontrolü, standart olarak global sistem olan KNX veri tabanında gerçekleşecektir. Bu sistemle evin tüm genel aydınlatmaları ve evin tüm genel prizleri tek kontrol halinde kontrol edilebilecek. Ayrıca klima ve kombi tüm fonksiyonlarıyla kontrol edilebileceği gibi evin doğalgaz hattını kesebilme özelliklerinin hepsi cep telefonu ile uzaktan kontrol edilebilecek. Güvenliğin ön planda tutulduğu projede mevcut sistemde ev içindeki alarm bilgisi (duman dedektörü, gaz dedektörü, hırsızlık önleyici hareket dedektörü ve manyetik kontak) güvenliğe haber verecek, ev sahibinin cep telefonuna anında bilgi gidecek. Projede çevre kameralarını evde bulunan dokunmatik panelden görme imkânı, ayrıca cep telefonundan uzaktan görebilme imkânı bulunuyor. Proje, güvenlikte bulunan kameradan gelen misafirin görüntüsünü evde bulunan dokunmatik panelden görebilme olağanı sağlıyor. Evde bulunan dokunmatik panelin HDMI çıkışından evdeki bir TV’ye görüntü aktarımı yapılabilecek.

Kapınızı ayrıcalıklara aralayın

Özgün mimarisiyle modern yaşam çizgilerini barındıran proje geleneksel değerleri de gözeten bir anlayışla inşa ediliyor. Projeye özel hazırlanan sosyal tesisler, komşuluk geleneğinin ve dost muhabbetlerinin sürdürülebileceği bir yaşam alanı olarak planlandı. Geniş oturma grupları, servis imkânı, oyun alanları ile sosyal tesisler Vadi Mudanya’da yaşamanın ayrıcalığını hissettirecek. Konut alıcıları, yüksek güvenlikli yaklaşımla hazırlanan çocuk oyun alanlarını akıllı ev teknolojisi sayesinde panelden ya da televizyonunuzdan çocuğunun güvenliğini takip edebilecek. Manzaraya karşı tabandan tavana camla kaplı olarak kurulan spor kompleksinde bir yandan form tutarken bir yandan yeşilin her tonunu seyretme fırsatını yakalayacak.

 

banner53
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
14°
açık
banner61
banner68
banner62