banner41

banner39

banner70

banner38

banner69

banner54

Ostaş İnşaat'tan değer katan projeler

Ostaş İnşaat, gerçekleştirdiği projelerle bölgesine değer katıyor...

KONUT PROJELERİ 12.07.2014, 19:51 12.07.2014, 19:51
Ostaş İnşaat'tan değer katan projeler
banner66

Haber: N. Nuri YavuzElif Grup bünyesinde Ostaş İnşaat olarak Bursa'da bulunduğu lokasyonunun üstünde projeler gerçekleştiren Osman Özelif, “Her projemiz, bulunduğu bölgeye değer katacak niteliktedir” dedi.

İstanbul Teknik Üniversitesi mezunu ve asıl mesleği denizcilik olan Osman Özelif, 2009'dan beri yaşadığı Bursa’da Elif Grup iştiraki Ostaş İnşaat olarak birden fazla bölgede proje hayata geçirdi. 1987 yılında İzmir merkezli kurulan ve gıda alanında faaliyet gösteren Elif Grup, 2009 yılında girdiği inşaat sektörüne 2011 yılında Ostaş İnşaat’ı kazandırdı. Hali hazırda Bursa'da 7 projeyle geniş bir çalışma alanına sahip olan Ostaş İnşaat, özellikle Görükle, Yunuseli, Hürriyet ve Özlüce’de projeler yürütüyor.   

Bütün projelerinin kendi arazileri üzerinde yükseldiğini belirten Ostaş İnşaat sahibi Osman Özelif, özellikle projenin, bulunduğu bölgenin üzerinde bir kalitede olmasına ve 7 ay içinde tamamlanmasına özen gösterdiklerini belirtti.  Projenin tamamlanma hızı açısından piyasanın üstünde bir performans gösterdiklerini vurgulayan Özelif, “Bütün projeyi kendi öz sermayemiz ile tamamladığımız ve temelden satış konusunda fazla çalışma yapmadığımız için bizim için binanın en kısa sürede tamamlanması son derece önemli. Ayrıca kalite olarak da projelerimiz, yükseldiği bölgenin üstündedir. Şuan Yunuseli’nde 3, Hürriyet’te 2, Özlüce’de ve Görükle’de birer tane olmak üzere toplam 7 projemiz var” dedi.

Özelif, “Görükle’de Risk Alıp 3+1 Daire Yapıyorum”

Görükle’de genellikle 1+1 ya da 2+1 projeler gerçekleştirildiğinin altını çizen Osman Özelif, “Biz, Görükle’de bir risk alıp 3+1 daire yapıyoruz. ‘Görükle Historia’ adıyla planladığımız 28 dairelik bir proje, sayısal olarak bizim en büyük projemiz. Ruhsatını Aralık’ta aldığımız bu projenin hafriyat çalışmalarına Ocak ayında başladık ve Eylül ayında anahtar teslim tamamlamayı planlıyoruz. Projede 149 bin liralık dairelerin tamamı satıldı, şuanda kalan daire fiyatlarımız 179 ile 199 bin arasında değişiyor. Projede dublekslerin daha rahat satışının sağlanması için 5+1 olarak değil 3+1 olarak yapıyoruz. Dairelerde akrilik mutfak dolabı kullanıyoruz. Mutfaklara ankastre set koyuyoruz. Ebeveyn banyosu ile tuvalet hariç hiçbir yerde fayans kullanmıyoruz, tamamı granit oluyor. Kapılarımız lake boya olarak hazırlanıyor. Banyo, tuvalete dolap ve girişe portmanto koyuyoruz. Bütün ev asma tavan olarak tasarlanıyor. Winsa’nin 70s serisi ahşap renkli pencere kullanıyoruz. Proje görselliği açısından tüm projelerimizde dış cephede kompozit giydirme yapıyoruz. Özellikle evin kullanışlılığı açısından projelerin çizim aşamasında duvar ölçülerine özellikle dikkat gösteriyoruz ve kullanıcının en elverişli şekilde kullanmasını amaçlıyoruz” ifadelerini kullandı.

banner53
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
14°
açık
banner61
banner68
banner62