banner41

banner39

banner70

banner38

banner69

banner54

Reality World’ün parolası: Zengin Eden Danışmanlık

Realty World mağdur değil zengin eden danışmanlık hizmeti sunuyor.

EMLAK 13.07.2014, 19:46 13.07.2014, 19:46
 Reality World’ün parolası: Zengin Eden Danışmanlık
banner66

Haber: N. Nuri YavuzBursa emlak sektörüne uluslararası emlak markası Realty World çatısı altında giriş yapan Broker Ayhan Erten, “Bursa'da mağdur değil, zengin eden bir gayrimenkul danışmanlığı hizmeti sunmak istiyoruz” dedi.

Özlüce mevkiinde yeni açtıkları Realty World Uygar Gayrimenkul ofisiyle Bursalılar’a kurumsal ve profesyonel bir yaklaşım sunmayı hedeflediklerini belirten Broker Ayhan Erten, “Bursa, sahip olduğu nitelikler bakımdan, ülkemizin gelişen ekonomik yapısıyla birlikte uluslararası çapta ilgi odağı olmaya başladı. Özellikle yabancı yatırımcıların yakından takip ettiği Bursa'da biz, yatırımcının emlak yoluyla ülke ekonomisine sağladığı girdilerin farkındayız. Büyüyen Türkiye ekonomisi ve giderek küçülen dünyayı göz önünde bulundurduğumuzda biz, yatırımcının güven hissini karşılamak ve öz kaynağının heba olmaması için doğru seçimler yapmasında onlara dürüst bir danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Yatırımcının, öz kaynağından zarar ederek mağdur olmasını değil sermayesini büyütecek yatırımlar yapmasını amaçlıyoruz” şeklinde konuştu.

Günlük kar anlayışıyla hareket etmediklerini vurgulayan Broker Uygar Ünal, “Realty World kurumsallığı ve profesyonelliğinin üst düzey güvencesi ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılamalarını sağlıyoruz. Ekibimize katılan personellerimize akademik düzeyde sertifikalı emlak danışmanlığı eğitimleri sonrasında danışmanlık görevi veriyoruz. Hem satıcının hem de alıcının kazandığı ortak bir payda bulmak ve ikisinin de güven ve karlılık ihtiyacını karşılamayı firma olarak oldukça önemsiyoruz” ifadelerini kullandı. 

banner53
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
14°
açık
banner61
banner68
banner62