banner41

banner39

banner70

banner38

banner69

banner54

Bursa'nın uluslararası ödüllü ilk projesi; Sinpaş GYO Bursa Modern

Sinpaş GYO Bursa Modern, ödülü tanıttı.

KONUT PROJELERİ 21.11.2014, 10:20 21.11.2014, 10:20
Bursa'nın uluslararası ödüllü ilk projesi; Sinpaş GYO Bursa Modern
banner66
SİNPAŞ GYO BURSA MODERN, 2014-2015 International Property Awards – European’da Residential Development for Turkey dalında büyük bir ödülün sahibi oldu.

Sinpaş GYO Bursa Modern, 6 Kasım Perşembe günü Bursa Modern Seminer Salonu’nda gerçekleştirdiği lansman ile 2014-2015 International Property Awards – European yarışmasında, Residential Development for Turkey dalında kazandığı ‘HIGHLY COMMENDED’ ödülünü basın mensuplarına tanıttı.

Dünyanın sayılı gayrimenkul yarışmalarından birisi olarak kabul edilen, 2014-2015 International Property Awards – European ödüllerinin gala ve ödül töreni 14 Ekim Salı günü Londra’da gerçekleştirildi. SİNPAŞ GYO BURSA MODERN bu yarışmada Residential Development for Turkey dalında ‘Avrupa’nın En Çok Tavsiye Edilen Konut Projesi’ ödülüne layık görüldü.Sinpaş GYO Bursa Modern, Bursa iline bu ödülü ilk kez getirmekten duyduğu gururu ve mutluluğu, 6 Kasım 2014 Perşembe günü Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacamer, Sinpaş GYO Pazarlama ve Kurumsal İletişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Barış Ekinci, Sinpaş GYO Bursa Bölge Koordinatörü Oktay Şeref Rendeci, Sinpaş GYO Bursa Modern Satış ve Pazarlama Müdürü Ümit İşmen ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Atilla Ödünç’ün katılımı ile gerçekleştirilen bir basın kahvaltısı ile Ulusal ve Yerel Basın Mensupları ile paylaştı.BURSA MODERN, SADECE BURSANIN DEŞİL AVRUPA’NIN EN ÇOK TAVSİYE EDİLEN KONUT PROJESİ SEÇİLDİDünya çapındaki gayrimenkul endüstrisini yenilik ve mükemmellikle tanıştırmak ve bu konuda uluslararası bir standardın oluşmasına öncülük etmek amacıyla düzenlenen International Property Awards’ın 70 kişilik jürisi Lord Best önderliğinde, ödül alan projelerin herhangi bir yarışmaya katılmamış en özel projeler arasından seçilerek değerlendirildiği ve Türkiye'den de bir çok projenin aday olduğu yarışmada bu sene ilk defa sponsor olan Rolls Royce'un yanında Yamaha, International Property & Travel ve mintaddres.com ödül töreninin en büyük destekçileri oldu.93 ülke ve 2000 aday arasından kazandığı büyük ödülle son derece rekabetçi Avrupa gayrimenkul arenasında başarı elde eden Sinpaş GYO Bursa Modern, takdir toplayan bir Türkiye projesi olduğunu da bu ödülle ispatlamış oldu.Toplantının açılış konuşmasını yapan Sinpaş GYO Bursa Modern Satış ve Pazarlama Müdürü Ümit İşmen, ‘Tarihsel geçmişi, coğrafi konumunun avantajları ve sosyo-ekonomik yapısı ile Türkiye’nin gözbebeği Bursa’da 2008‘den bu yana beraberiz. Bursa Modern Projesi ile güzel Bursa’mızda çağdaş yaşam alanlarını hayata geçirme konusunda öncülük yaptığımız için mutlu ve gururluyuz. Bugünün bizler için ayrıca bir önemi daha var, 2014 yılı başlarında hazırlamış olduğumuz kapsamlı bir tanıtım ile başvuruda bulunduğumuz International Property Awards ödüllerinde Konut Projesi geliştirme dalında Highly Commended yani ‘En Tavsiye Edilen Konut Projesi’ ödülünü aldık. Hem nadide şehrimiz adına hem de Bursa Modern projemiz adına bir gurur kaynağı olan bu ödül ile Bursa şehrinin adını uluslararası platforma taşıdık.’ dedi. 

SİNPAŞ 40.YILINI YEPYENİ PROJELER İLE KUTLUYOR...İşmen’in ardında kürsüye davet edilen Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacamer ise yaptığı konuşmada; Sinpaş GYO’nun Kasım 2014 dönemine kadar gerçekleştirdiği faaliyetler ile ilgili bilgi verdi. Gacamer konuşmasına ‘Bu yıl Sinpaş’ın 40. Yılı... Sektörde faaliyet gösteren Sinpaş Yapı, Sinpaş GYO ve diğer iştiraklerimizle 40. Yılımızı kutluyoruz. 2014 yılında hem mevcut projelerimiz hem de lanse edeceğimiz yeni projelerle çok çalıştık, bu yıl 5 yeni projeyi hazırladık. Seçimlerden sonra EgeYakası’nı lanse ettik. Projemiz çok ilgi gördü. Hemen arkasından İncek Life projemizin kardeş etabı İncek Blue’yu lanse ettik ve şu ana kadar % 70 inin satışını gerçekleştirdik. Eylül ayında ise iki yeni projemizin ön satışlarına başladık. Biri Ankara İncek Green diğeri ise İstanbul Aydos Country.’ diye devam etti.SİNPAŞ GYO GEÇEN YILA ORANLA %85 BÜYÜDÜSinpaş GYO’nun borsada konut üzerine odaklanmış en büyük gayrimenkul yatırım ortaklıklarından biri olduğunu belirten Gacamer, ‘Sadece konut müşterilerine değil hissedarlara yönelik de taahhütlerimiz oluyor. Biz bu yılı verimlilik yılı ilan ettik ve hedef verirken geçen yılın üzerine çıkacağımızı söyledik. Kasım 2014 itibariyle geçen yılın aynı dönemine göre % 85 lik bir büyüme elde ettik. Son iki ayda da bu ivmeyi arttırarak yılı kapatacağız.’ dedi.SİNPAŞ GYO’NUN HALKA ARZINDAN SONRA İSTANBUL DIŞINDA GELİŞTİRDİĞİ İLK PROJE; BURSA MODERN‘Bugün Bursa Modern projemizin güzel bir başarısını paylaşmak için toplandık. Bursa Modern projesi yaklaşık 900 konut satışıyla konut sektörünün Bursa’daki örnek projelerinden biri. Projemiz Londra’da European Property Awards’ta Bursa’ya yakışır bir ödülün sahibi oldu. Umuyoruz bu bir örnek olur ve bundan sonrada şehrimize bu tarz ödüller kazandırırız. Uluslararası platformda ödüllendirilmiş, şehrin yaşam ve mimari değerini yansıtan bu projeyi tüm Bursalıların görmesini istiyoruz.’ dedi.Yaptığı konuşmanın ardından, bu ödülün Bursa’ya layık olduğunu dile getiren Gacamer, ödülün bir örneğini gerçek sahibi Bursa şehrine armağan etmek adına Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Sayın Atilla Ödünç’e takdim etti.BURSA BÜYÜKŞEHİR STADYUMU DA AVRUPA’DAN ÖDÜLLE DÖNDÜÖdülü Bursa şehri adına kabul eden Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Sayın Atilla Ödünç yaptığı konuşmada ‘Bildiğiniz üzere Londra’da gerçekleştirilen bu ödül töreninde Bursa’da inşa edilen en önemli yapılardan biri olan Bursa Büyükşehir Stadyumu, ‘Kamusal Yapılar’ kategorisinde ödüle layık görülmüştür. Uluslararası bir platformda şehrimizin adını taşıyan böyle değerli bir konut projesinin de ödül alması bizleri gururlandırmıştır. Ödüllü bu ve bunun gibi projelerimizin şehrimizin değerine değer katacağını düşünüyoruz. Başta Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacamer olmak üzere tüm ekibinizi bu değerli ödülü Bursa’mıza kazandırdıklarından ötürü tebrik ediyorum.’ dedi.Ödünç’ün ardından Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacamer, basın mensuplarının sorularına yanıt verdi.

banner53
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
-2°
hafif kar yağışlı
banner61
banner68
banner62