banner41

banner39

banner70

banner38

banner69

banner54

Ekip Boya her yerde

Ekip Boya, 2012 yılında hayata geçirdiği projeleriyle sektörde bir basamak daha üstte çıktı.

İNŞAAT 12.07.2014, 19:45 12.07.2014, 19:45
 Ekip Boya her yerde
banner66

Bursa başta olmak üzere, Türkiye’nin çeşitli yerlerinde büyük projelere imza atan Ekip Boya, 2012 yılında hayata geçirdiği Ekip Park Geçit, Yunuseli ve Kestel evleri projeleriyle sektörde bir basamak daha üstte çıktı.

Yap-sat işlerinde de iddialı olduklarını ve kalitenin ekonomik olabileceğini de kanıtladıklarını belirten Ekip Boya ortağı Kenan Taşköprü, “İlk Korupark evleriyle başladığımız işimizde Geçitpark, Doğuşpark, Tercihpark, Esenpark, Kırlangıç Evleri gibi dev projeler yanı sıra Kestel, Doğanbey, İnegöl Akhisar, Yalova Kazımiye TOKİ’leri ve Kuşadası Uydukent, Armutlu MYO, TÜBİTAK gibi projeleri başarıyla tamamlanmıştır. Halen devam etmekte olan Sevim Yıldız Eğitim Kampüsü, Yalova Doğa Koleji, Uludağ İ.Ö.O., Bağlaraltı Hizmet Binası, Kirazlıpark Evleri, Altınova, Elmasbahçeler, Millet Mah. Halı Saha ve Spor Tesisleri gibi projeleri ile sektördeki hizmet yarışımız ‘Ekibimiz Her Yerde’ sloganıyla devam etmektedir” dedi.

Her yerde ve her zaman çalışmaya uygun bir sistem kurduklarını vurgulayan Kenan Taşköprü, “Sistemimizi ileriye dönük ve yerinde atılan teknolojik adımlarla destekliyoruz. İmalatlarımızı tam teçhizatlı bir kadro ile müşterilerimizin dilediği şekilde sunuyoruz. 13 yıldır bu alanda edindiğimiz tecrübeyi üretim gücümüzle birleştirip tam anlamıyla kalite adına hareket etmek için var gücümüzle çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

Ekip Boya İzolasyon olarak kaliteli malzeme kullanımını önemsediklerinin altını çizen Taşköprü, “Güvenilir personeller yetiştirilmesi ve prensipli bir çalışma sistemi kurulmasına verdiğimiz önemle hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak yegane firma olmaya çalışıyoruz. Kaliteli işçiliğimizle ve kaliteli imalatlarla adımızdan söz ettirirken zamanın sizin için de önemini biliyoruz. Bu yüzden üstlendiğimiz işleri hem zamanında hem de en iyi şekilde bitirmeye özen gösteriyoruz” ifadelerini kullandı.

 

banner53
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
14°
açık
banner61
banner68
banner62