banner41

banner39

banner38

banner54

Nilüfer'de iş güvenliği eğitimi

Nilüfer Belediyesi iş güvenliği çalışmalarına hız verdi.

GÜNDEM 08.12.2015, 16:15 08.12.2015, 16:15
Nilüfer'de iş güvenliği eğitimi
banner66
Nilüfer Belediyesi A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Leyla Taşfiliz, tüm tedarikçi, taşeron ve müteahhitleriyle Nilüfer Dernekler Yerleşkesi’nde bir araya gelerek iş güvenliği ve alınması gereken önlemler hakkında bilgi verdi.

İş güvenliği çalışmalarına hızla devam eden Nilüfer Belediyesi, konuyla ilgili muhataplara bilgilendirme toplantıları yapmaya devam ediyor. A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Leyla Taşfiliz tüm tedarikçi, taşeron ve müteahhitleriyle düzenlenen toplantıda bir araya gelerek alınması gereken tedbirler ve iş güvenliği hakkında bilgi paylaşımı gerçekleştirdi.

Koordinasyonun sağlanması amacıyla yapılan toplantıda konuşan Taşfiliz, “Mevzuatlara uyum kurumumuz için olduğu gibi , kurumumuz adına hizmet veren tüm firmalar için de önemlidir. Bu nedenle düzenli olarak denetimler, saha kontrolleri ve koordinasyon toplantılarını yapmaktayız. Amacımız, ‘önce insan’ düşüncesiyle hareket eden Nilüfer Belediyesi’nin, sadece kurum olarak değil kurum adına hizmet veren taşeronların da aynı kalitede  sağlık ve güvenlik koşullarını sağlamasıdır” dedi.

banner53
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
14°
kapalı
banner61
banner68
banner62