banner41

banner39

banner70

banner38

banner69

banner54

Gökçe Mahallesi sakinleri yeni tapularına kavuştu

Gökçe Mahallesi’ndeki 244 parselde 1/1000 ölçekli Gökçe İmar Planı dâhilinde şuyulama çalışmalarını tamamlayan Nilüfer Belediyesi, 232 hak sahibine tapularını dağıttı.

GÜNDEM 02.04.2021, 10:13
Gökçe Mahallesi sakinleri yeni tapularına kavuştu
banner66

Nilüfer Belediyesi, Yolçatı Mahallesi’nin ardından Gökçe Mahallesi’nde de şuyulama çalışmalarını tamamlayarak, hak sahiplerine yeni tapularını dağıttı. 1/1000 ölTurgay Erdem, “Yani mahallenizdeki hisseli ve özel parselasyonla var olan tapular, imarlı resmi tapular haline geldi. Ayrıca mahallenizdeki imar planı içerisinde bulunan yollar ve kamusal alanlar resmiyet kazanmış oldu. Bundan sonra mahallenize yapılacak hizmetlerin de önü açılmış oldu. Resmi tapularınızın hepinize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Mahalle sakinlerinin sevincini dile getiren Gökçe Mahallesi Muhtarı Raif Alınca da, yapılan hizmetlerden dolayı Nilüfer Belediyesi’ne teşekkür etti. Alınca, “Bugüne kadar köy olarak anılıyorduk, bundan sonra mahalle olarak anılacağız. Çalışmalarınızdan dolayı teşekkürler” dedi.

Konuşmaların ardından Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, Gökçe Mahallesi Muhtarı Raif Alınca ile birlikte hak sahibine tapularını dağıttı.

banner53
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
-2°
kapalı
banner61
banner68
banner62