banner94

banner77

banner69

banner88

Bursa'nın ekonomi gazetesi Ekohaber 26. yaşında

Bursa ekonomi gazeteciliğinin amiral gemisi EKOHABER, 26. yılına girdi. 2 Nisan 1996 tarihinde yayın hayatına başlayan “Bursa’nın ekonomi gazetesi” EKOHABER, güçlenen kadrosu ve çağa ayak uyduran yayıncılık anlayışıyla çeyrek asrı geride bıraktı.

DİĞER 02.04.2021, 14:38
Bursa'nın ekonomi gazetesi Ekohaber 26. yaşında
banner66

EKOHABER, alanında uzman köşe yazarları, ekonomiye ve şirketlere dair güncel gelişmelere dair haberleri, sektörel analizleri, özel röportajları, araştırma haberleri ve özel ekleriyle tam 25 yıldır ekonomi gazeteciliğinin zirvesinde.

Gazetenin kurucusu, 45 yıllık usta gazeteci Tahsin Ardıç, ekonomik verileri doğru değerlendiren, güçlü öngörülere, uzman analizlerine ve yeniliklere dayalı yayın politikasıyla 25 yıldır olduğu gibi bundan sonra da ekonominin nabzını tutmaya devam edeceklerini belirtti.

Son dönemde yaptıkları atılımlarla kadrolarını güçlendirdiklerini, çeyrek asırlık markaları Bursa Çınarları dergisiyle fark oluşturduklarını, tematik haber siteleri ve dijitaldeki yeniliklerle EKOHABER markasını her geçen yıl daha da yukarı taşıdıklarını ifade eden Ardıç, “1996’da çıkmış olduğumuz yolculukta basın ilkelerinden, tarafsızlıktan ve habercilik anlayışımızdan taviz vermeden bugünlere geldik. Hedeflerimize doğru emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner100
27°
açık
banner61
banner62
banner89