banner94

banner77

banner69

banner88

Camex yapılara estetik katıyor

1986 yılında Bursa Kristal Cam olarak faaliyete başlayan ve dünyada değişen mobilya ile inşaat sektörünün önemli bir kolu olan cam alanında ağırlığını hissettirmeye başladı. 2001 yılından itibaren Camex markasıyla faaliyetlerini sürdüren firma, camın kalitesini ve yeniliklerini daha estetik mekanlara sunarak, müşteri memnuniyetini ve güvenini esas alarak hizmet vermeye devam ediyor.

GÜNDEM 20.08.2020, 12:12
Camex yapılara estetik katıyor
banner66

Camex’in alanında uzman, deneyimli, teknik ve idari personeliyle, uluslararası alandaki teknolojik gelişmelere paralel olarak sürekli geliştiğini ifade eden Camex Yönetim Kurulu Başkanı Salih Başnak, “Gelecekte de sektördeki prestijimizi sürdürmeyi ve sektörde bir marka haline gelmeyi hedefliyoruz” dedi.

Bir aile şirketi olarak Kayapa Organize Sanayi Bölgesi’nde, 9 bin metrekare kapalı alanda entegre tesisi ile mobilya, inşaat, soğutma, sanayi, raf ve depolama sanayinin yanı sıra, hotel, hastane, AVM projelerinde mimari camlarla iç ve dış piyasaya hizmet vermeyi sürdürüyor. Firmanın Yönetim Kurulu Başkanlığını Salih Başnak, Başkan Yardımcılığını ise Erdal Başnak yürütüyor.

TÜRKİYE’NİN ÖNEMLİ PROJELERİNDE İMZASI VAR

Ülkenin önde gelen büyük projelerinde tedarikçi olarak hizmet verdiklerini belirten Camex Yönetim Kurulu Başkanı Salih Başnak, her geçen gün daha kaliteli projelere imza atmayı hedeflediklerini dile getirdi. Başnak, “Sone dönemde yaptığımız projelerden olan İstanbul Havalimanı, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi, İstanbul Memorial Bahçelievler Hastanesi, İstanbul Medicana ve İzmir Medicana hastaneleri tamamladığımız birkaç proje arasında yer almaktadır. Böyle önemli ve projelerde imzamızın olması bizlere gurur veriyor” diye konuştu.

Birkaç kişiyle başladıkları yolda, bugün yaklaşık 70 kişilik bir çalışma ekibiyle devam ettiklerini ifade eden Başnak, “Hem şirket içerisinde kullandığımız sürekli yenilenen makine parkuru, hem de alanında bilgili ve tecrübe sahibi profesyonel ekibimizi zaman içerisinde daha fazla genişletmek en büyük hedef ve hayallerimizden biri. Hem ülkemizde hem de yurt dışında cam denilince cevabının Camex olabilmesi en büyük hedefimiz” şeklinde konuştu.

“HATALARI EN AZA İNDİRMEYİ HEDEFLİYORUZ”

Camın hassas bir ürün olduğunun altını çizen Başnak, “Çalışanlarımıza cam konusunda Şişecam tarafından personelimize eğitim seminerleri düzenlenmektedir. Bunun yanı sıra iş güvenliği konusunda da düzenli olarak eğitimlerimiz var. Üretimimizde son teknolojiyi, CNC makine parkuru kullanarak, hataları en asgari düzeyi indirmeyi hedefliyoruz” dedi.

Camex’in Şişecam’ın bayiliğini de yaptığını kaydeden Başnak, bunun sektörde bir ayrıcalık olduğunu dile getirdi. Başnak, “Cam her alanda hayatımızın bir parçası olmuş ve olmaya da devam edecektir. Bu anlamda Avrupa’da ve dünyada cam konusunda öncü firmalardan olan Şişecam’ın bayisi olmak bizlere mutluluk veriyor” ifadelerini kullandı.

Son olarak Camex’in e-ticaret alanındaki faaliyetlerine de değinen Camex Yönetim Kurulu Başkanı Salih Başnak, “Hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelen internet satışları, müşteriye doğrudan edebildiğimiz ve beklentisini karşıladığımız bir platform. Biz de bu beklentileri karşılamak adına ‘Camexstore’ markamızı oluşturarak, ülkemizde en çok satış yapılan e-ticaret platformlarında yerimizi aldık. Ürün çeşitliliğimizi sürekli Ar-Ge ve yeni tasarım yaparak geliştirmek, müşterilerimize daha fazla seçenek sunmak hedeflerimizin başında yer alıyor” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner100
33°
açık
banner61
banner62
banner89