banner41

banner39

banner70

banner38

banner69

banner54

Maliyete dayalı rekabette yeni çözüm

LG Multi V IV ticari tip klima yeni çözümler sunuyor.

YAPI MALZEMELERİ 07.08.2014, 12:13 07.08.2014, 12:13
 Maliyete dayalı rekabette yeni çözüm
banner66

LG’nin son yıllarda odaklandığı gelişmiş klima çözümlerinin son halkası olan değişken soğutucu akış (VRF) teknolojileri içerisinde, ilham verici felsefesinin en ön sıralarında MULTI V IV'ün gelişimi yer alıyor. LG Multi V IV, geleneksel tüm HVAC'lara meydan okurken yüksek binaların soğutma ve ısıtılmasında şaşırtıcı bir operasyonel verimlilik sağlayarak VRF modellerini ileriye taşıyor. Multi V ürün serisinin en son üyesi olan bu model, üst düzey enerji verimliliği sayesinde işletme maliyetlerinin düşürülmesine de katkı sağlıyor. Multi V IV bir dizi gelişmiş, patentli teknolojinin yanı sıra kullanıcının sistemi uzaktan görüntüleme ve kontrol edebilmesine olanak veren akıllı kontrol özelliğine de sahip bulunuyor. 

Enerji verimliliği, yüksek performans

Youwin 12.222222328186035px; margin-left: 6pt;">4,85 ile dünyanın en yüksek EER değerine sahip klima ürünü olan Multi V IV, LG’nin klima teknolojilerine yönelik yoğun Ar-Ge çalışmaları sonucu ortaya çıktı. Kısmi yük koşullarında enerji kaybını asgari düzeye çekebilen Multi V IV, entegre enerji verimliliğinde yüzde 30 düzeyinde iyileştirme sağlıyor. Performans katsayısı ısıtmada yüzde 6,7, soğutmada ise yüzde 5,4 oranında artırılan ürünün aktif soğutucu kontrolü, dolaşımdaki soğutucu miktarını devir başına beş adımlı artırarak verimlilikte yüzde 3’lük ek kazanım sağlıyor. Enerji verimliliğinin yanı sıra üstün performansa sahip Multi V IV’ün soğutma aralığının -5 dereceden -10 dereceye genişletilmesiyle, bilgisayar sunucu odaları gibi yıl boyunca soğuk koşullar gerektiren ortamlar için ideal bir çözüm sunuyor. Ayrıca, defrost fonksiyonundaki sürekli ısıtma operasyonu defrost zamanlarını azaltarak ısıtma kapasitesini soğuk kış aylarında yüzde 27’ye varan oranlarda artırıyor. 

Akıllı telefondan kontrol

Multi V IV, daha rahat kullanım için gelişmiş fonksiyon ve özellikler sunuyor. Akıllı telefonlar üzerinden görüntüleme ve kontrol fonksiyonu, sisteme uzaktan müdahale edilmesini mümkün hale getiriyor. Aynı zamanda klimanın sahip olduğu 1.000 metre borulama mesafesi, dış üniteler ile iç üniteler arasında izin verilen 110 metre kot farkı ile iç üniteler arasındaki kot farkının 40 metreye kadar çıkabilmesi birçok zor projede uygulama ve kurulumu çok daha kolay hale getiriyor. 

banner53
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
14°
açık
banner61
banner68
banner62