banner41

banner39

banner70

banner38

banner69

banner54

Çatılarda 'Megaron' fırtınası...

Kılıçoğlu Kiremit, bu yıl da Megaron markası ile fuarda göz doldurdu.

YAPI MALZEMELERİ 30.06.2014, 15:38 30.06.2014, 15:38
Çatılarda 'Megaron' fırtınası...
banner66

Kılıçoğlu Kiremit, 6-10 Mayıs tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen İstanbul Yapı Fuarı’na katıldı. Uzun yıllardır fuara katılan ve yeni ürünlerini tanıtan Kılıçoğlu Kiremit, bu yıl da Megaron markası ile fuarda göz doldurdu.

Fuarda bünyesinde barındırdığı kil kiremit ve çatı sistemleriyle dış cephe mantolama sistemi İzocephe ürünlerini standında sergileyen Kılıçoğlu Kiremit, yeni yüzü Megaron’la kiremit ve çatı sistemleri ile alanında sektöre yeni bir renk kattı.

ÇATILAR RENKLENİYOR

Üstün kalite yüzey teknolojisi ile üretilen Kılıçoğlu Megaron, uzun ömürlü renk dayanımı ve pürüzsüz yüzeyiyle üstünlüğünü ortaya koyuyor.

Megaron, üstün yüzey teknolojisi, dolgu yüzey ve çift kat renklendirme işlemlerini içeriyor. Ayrıca bu teknoloji ile yüzeyde kir ve toz tutunması zorlaşacağından çatılarda estetiğinin uzun süre devam etmesini sağlayan Megaron, uygulanacak çift kat renklendirme teknolojisi ve uzun ömürlü renk dayanımı ile üstünlüğünü ortaya koyuyor.

Gün geçtikçe daha çok büyüdüklerini ifade eden ve Megaron ile sektörde daha sağlam adımlar atacak olduklarına inandıklarını kaydeden Barış Özaydemir, “Geçen yıl yüzde 30 büyüme hedefliyorduk. İlk üç aylık bütçe sonuçlarımız bu hedefimizi gerçekleştirdiğimizi ortaya koydu. İnşaat sektöründeki hareketlenmeye ayak uyduramayan birçok firma bırakın büyümeyi, kendilerini yokuşa sürdüler. Ancak sağlam adımlar atarak yaptığı işten emin olan ve arkasında duran firmalar, bu çalkalanma sürecinde istikrarını bozmadan ilerlemeyi başardı. Biz de o firmalardan birisiyiz. Yeni Megaron markamızla piyasada boy gösteriyoruz. Bursa’nın da yeniliğe çok açık bir şehir olduğu ortada. Bu sebeple Bursa bizim için en önemli hedef pazarlardan birisi. Taleplerin doğrultusunda Megaron’u Bursa’da görücüye çıkaracağız” şeklinde konuştu.


banner53
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
14°
açık
banner61
banner68
banner62