banner41

banner39

banner70

banner38

banner69

banner54

Bursa 'Arel' ile tanıştı

Arel İnşaat Şirket Müdürü Cem Bozdağ Konut ve Yapı Gazetesi'ne konuştu.

YAPI MALZEMELERİ 18.11.2013, 17:40 18.11.2013, 17:40
Bursa 'Arel' ile tanıştı
banner66

Yapı Malzemeleri konusunda Türkiye’nin tercih edilen ürünleri arasında ilk sırada gelen markalarının uygulayıcı bayiliği ve çözüm ortağı olan Arel İnşaat’ın sektöre farklı bir değer katmayı amaçladığını söyleyen Şirket Müdürü Cem Doğan, Arel İnşaat’ın aynı zamanda İnşaat firmalarına başta Alçı, Sıva ve Çatı uygulamaları için kurumsal kimliğe ve kaliteye sahip bir yapı oluşturmaya çalıştığını ve ilk adımları attığını belirtti.

İnşaat firmalarının birden çok firmaya uygulama yaptırıp dikkatlerinin dağıldığına dikkat çeken Cem Doğan, Arel İnşaat’ın bu aksamaları önüne geçmek adına kabadan inceye uygulamalarıyla tek noktayla hizmet vermeye hazır olduğunu ifade etti.

Taahhütte kurumsallık anlayışının Türkiye’de yeni yeni oturmaya başladığını belirten Cem Doğan,” Gerek alçı, sıva,  gerek mantolama gerekse de çatı kaplama işlerinde firmaların taleplerini anlamanın önemine dikkat çekti. Cem Doğan, ‘’Müşterilerimizin işlerinin acil olduğunu ve kalite istediklerini biliyoruz, aynı heyecanı ve kaliteyi bizlerde yaşıyoruz ki zamanında ve kaliteli iş yapalım, yaptığımız işle gurur duyalım’’ dedi.

YAPILARDA SİHİRLİ EL

Şirketin çıkış felsefesinin ‘ İnşaat firmalarına tek noktayla, birden çok çözüm ‘ olduğunu açıklayan Cem Doğan, bu hassas noktayı ‘Yapılarda Sihirli el’  olarak markanın altına slogan olarak yazdıklarını dile getirdi.

Cem Doğan sözlerini şöyle sürdürdü:

“Sihirli el; hem çok işi tek noktada çözebilmek, hem de işe değer ve fark katabilmektir. Hedefimiz bu hususların daha kurumsal bir yapı altında toplayabilmektir.  Global dünyada, küreselleşen ekonomide, kurumsal firmaların ayakta kalmasının daha da önem arz etmektedir. Biz bu önemin farkındayız, web adresimizin uzantısında ki biz, çözüm ortaklarımız ve çözüm sunduklarımız müşterilerimizdir. Evet, işimiz zor. Kurumsallık ve uygulama firması olabilmek. Bursa hazır olmayabilir. Amacımız; İşini sorunsuz bir şekilde yaptırmak isteyen, aynı dilden konuşmak isteyen, kaliteyi ve ‘sihir’i genlerine işletmiş veya işlemek isteyen firmalarla buluşmak.  Çözüm ortaklarımızı da kalitesine güvendiğimiz markalardan, ustalarımızı da işine değer veren kişilerden seçtik.”

Arel inşaat, Ekolojik Sıva SERAOXİCOAT markasının uygulayıcı bayisi olmakla birlikte; KILIÇOĞLU, İZOCEPHE, BASF, DYO, LAFARGE DALSAN ve HENKEL markalarıyla da çözüm ortaklığı yürütecek.

banner53
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
14°
açık
banner61
banner68
banner62