banner41

banner39

banner70

banner38

banner69

banner54

Bien Organic Red Dot’tan ödülünü aldı

Bien Seramik’in tasarladığı, kendi sınıfında bir ilk olan ‘’Organic’’ banyo serisi tasarım dünyasının en prestijli ödülü kabul edilen “Red Dot Design Award” dan ödül almaya layık görüldü. Tasarımın Oscar’ı sayılan Uluslararası Red Dot Design Award’ı Bien Tasarım Müdürü Tolga Berkay’ın tasarladığı ‘’Organic Banyo Takımı’’ isimli seri 4928 tasarım arasında yarıştı ve Red Dot Product Desing ödülünün sahibi oldu.

YAPI MALZEMELERİ 03.07.2015, 16:42 03.07.2015, 16:42
Bien Organic Red Dot’tan ödülünü aldı
banner66

Bütün dünyada en prestijli tasarım ödülü olarak kabul edilen Red Dot Design Award 2015 yılının ürünlerini ödüllendirdi. Yüksek dizayn ile üretilmiş ürünler 38 jüri üyesi tarafından değerlendirildi. Uluslararası uzmanların 56 ülkeden 4928 basvuruyu değerlendirdiği süreçte sadece kalitesi ve yenilikci gücü olan ürünler ödül aldı. Red Dot Design Awards’ın kurucusu ve Ceo’su olan Prof Dr. Peter Zec, 60 yıldır tasarımın en saygın uzmanları ile birlikte yılın en iyi tasarımlarını bulmak için çalışıyor. Bu yıl da 5000 gibi rekor bir basvurunun yapıldığı ödül töreninde uzmanlar her ürünü tek tek incelendi.

Bien Seramik’in tasarladığı, kendi sınıfında bir ilk olan ‘’Organic’’ banyo serisi tasarım dünyasının en prestijli ödülü kabul edilen “Red Dot Design Award” dan ödül almaya layık görüldü. Tasarımın Oscar’ı sayılan Uluslararası Red Dot Design Award’ı Bien Tasarım Müdürü Tolga Berkay’ın tasarladığı ‘’Organic Banyo Takımı’’ isimli seri 4928 tasarım arasında yarıştı ve Red Dot Product Desing ödülünün sahibi oldu.

29 Haziran 2015 tarihinde Essen Aalto-Theater'da düzenlenen törende Tasarım Müdürü Tolga Berkay’a Operasyon Grup Başkanı Mehmet Soyarıcı, Seramik Sağlık Gereçleri Fabrika Direktörü Önder Tekeli, CAD/CAM Uzmanı Hülya Kanıgür eşlik etti. Gecenin ev sahipliğini Prof. Dr. Peter Zec gerçekleştirdi. 1200’den fazla misafirin katıldığı gecede düzenlenen After Party ile ‘’Red DOT Design Museum Essen’’ ödülleri kutlandı.

Kazanan ürünler daimi sergi alanında sergilenmeden önce dört hafta boyunca özel "Design on Stage" adlı sergi alanında sergilenecek.

banner53
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
14°
açık
banner61
banner68
banner62