banner41

banner39

banner70

banner38

banner69

banner54

Zor beğenenlerin buluşma noktası

“Adress Balat”ta, GROHE ürünlerinin olması hiçte tesadüf değil

KONUT PROJELERİ 13.08.2014, 11:02 13.08.2014, 11:02
 Zor beğenenlerin buluşma noktası
banner66
Bursa Nilüfer’de Balat ormanının hemen yanında yepyeni bir konut projesi olan ”Adress Balat” proje sakinlerine yeşiller içinde tertemiz bir doğa ve her türlü aktivite firsatı sunuyor. Açık-kapalı yüzme havuzları, fitnees salonu, sauna, vitamin bar, cafe, çocuk parkı, basketbol sahası gibi geniş sosyal imkanlarıyla 365 gün tatil imkanını evinize getiren Adress Balat, 12.052 metrekare arazi üzerine 7 blok ve 84 daireden oluşuyor. Yayıldığı arazinin yüzde 72'si yeşil alan ve sosyal tesislere ayrılan Adress Balat, farklı iç mekan tasarımları ile de sakinlerine hayallerindeki mutfak ve banyoya ulaşma farklı renkleri tercih etme seçeneği sunuyor.

Adress Balat’ın mutfak ve banyolarında ayrıca genel kullanım için planlanan sauna ve fitness salonunda GROHE ürünleri tercih edildi. Modern, mimari banyolar için silindir biçimindeki profili ve oluklu detayları ile ideal bir seçim olan New Tempesta Cosmopolitan duş seti, her duşta farklı bir deneyim sunan üç farklı akış seçeneğine sahip. Mükemmel şekilde dengeli su akışı dağılımı için GROHE DreamSpray® teknolojisi kullanılan ürün, gösterişli ve keyifli bir duş deneyimi sunarken daha az su ve enerji kullanacak şekilde tasarlandı.

Ilık yaz yağmurunu taklit eden”Yağmur Akışı”, uyarıcı masaj için değişken bir akış sunan ”Masaj Akışı” ve canlandırıcı bir su akışı yaratan, odaklanmış dairesel bir seçenek olan ”Jet Akış” olmak üzere üç farklı akış seçeneğine sahip GROHE New Tempesta Cosmopolitan duş seti, 2012 yılı iF Tasarım Ödülü ve 2012 yılı Good Design Tasarım Ödülüne sahip.

GROHE Group hakkında

GROHE Group, Grohe AG, Hemer; Joyou AG, Hamburg ve yurtdışı pazarlardaki diğer iştiraklerden oluşmaktadır. GROHE Group dünyanın önde gelen sıhhi tesisat donanımları sağlayıcısıdır.

GROHE Group, global GROHE markası ile “Pure Freude an Wasser” felsefesini sunabilmek amacıyla kalite, teknoloji, tasarım ve sorumluluktan oluşan marka değerlerinden güç almaktadır. Grup, JOYOU markası ile de hızla büyüyen Çin pazarına hizmet etmektedir.

GROHE Group S.à r.l., Luxembourg’un öncülüğünde, grubun dünya çapında 9.300 civarında (bu sayının yaklaşık 3.500'ü Joyou'dadır) çalışanı bulunmaktadır. GROHE'nin Almanya'daki çalışan sayısı yaklaşık olarak 2.400'dür. Geçici rakamlara göre, 2013 yılında, GROHE Group 1,45 milyar Avro tutarında konsolide satış rakamına ulaşmıştır.

GROHE'nin, Portekiz, Tayland, Kanada ve Çin’de (Joyou) olmak üzere altısı Almanya’nın dışında faaliyet gösteren dokuz üretim tesisi bulunmaktadır. Şirket halen satışlarının yüzde 85'ini Almanya dışında gerçekleştirmektedir.

Ocak 2014’te, GROHE Group LIXIL Group ve Japonya Kalkınma Bankası tarafından satın alınmıştır. LIXIL Group, inşaat malzemeleri ve ev teçhizatları sektörlerinde küresel bir liderdir. GROHE ve Joyou, LIXIL Group içinde bağımsızlıklarını korumaktadırlar.

banner53
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
14°
açık
banner61
banner68
banner62