banner41

banner39

banner38

banner54

Sur Yapı Bursa’da

Sur Yapı, Bursa’da da proje hayata geçirmeye hazırlanıyor.

KONUT PROJELERİ 22.05.2014, 18:07 22.05.2014, 18:07
Sur Yapı Bursa’da
banner66

Haber: N. Nuri Yavuz

İnşaat sektörüne 1992 yılında İstanbul’dan giriş yapan ve 22 yılda birçok prestijli projeye imza atan Sur Yapı, Bursa’da da proje hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Sahip olduğu tarihsel kimlik ve her geçen gün büyüyen ekonomisiyle Marmara bölgesinde inşaat sektörünün yönelim alanına giren Bursa, nüfus yoğunluğu hayata geçirilen projelerle birçok büyük inşaat firmasının dikkatini cezbediyor.

Sur Yapı Bursa’da yaşanan bu gelişmenin takipçisi olarak Bursa’nın en prestijli projelerinin yer aldığı ve en hızlı gelişen ilçeler arasında yer alan Nilüfer’de bir proje hazırlığı yapıyor.

Bursa’da yükselecek projesi için Nilüfer’i seçme nedeni olarak Sur Yapı, “Nilüfer İlçesi ise Bursa'nın merkezinde yer alması ile avantaj sağlıyor. İlçe, ticaretin yoğunluğu ve son dönemlerde çehresindeki değişiklikler ile dikkat çekiyor. Bursa Odalar ve Borsalar Birliği, Sheraton Oteli ve bazı resmi kurumların Nilüfer İlçesinde yer alması ilçenin değişen çehresini yansıtıyor” ifadeleri öne sürülüyor.

Proje Odunluk Mahallesi'nde, İzmir otoyolu üzerinde yer alıyor. Proje inşaatı devam eden Yeni Bursa Stadyumu ve yapılması planlanan metro istasyonuna yürüyüş mesafesinde yer alacak. Ayrıca 3’üncü Köprü bağlantı yoluna yakınlığı ile de ulaşım kolaylığı avantajı sağlayacak. Sur Yapı konut, ofis ve mağazaların yer alacağı temalı karma projesiyle Bursa'ya merhaba diyecek.

 


banner53
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
14°
açık
banner61
banner68
banner62