banner41

banner39

banner38

banner54

Lüksün Bursa'daki yeni simgesi

Sur Yapı Marka Avm'de kiralamalar, rezidanslarda ise satışlar devam ediyor.

KONUT PROJELERİ 25.05.2016, 16:40 25.05.2016, 16:40
Lüksün Bursa'daki yeni simgesi
banner66
Sur Yapı’nın Bursa’da yapımına devam ettiği rezidans, ofis ve AVM projesi “Marka”,  ev sahibi olmak isteyenleri benzersiz bir yaşama davet ediyor.

 650 milyon dolarlık yatırımla Bursa’nın yeni konut ve alışveriş merkezi projeleri arasındaki yerini alan Sur Yapı Marka Rezidans ve Alışveriş Merkezi, sakinlerine her aradıklarını bulabilecekleri eşsiz bir yaşam alanı vaad ediyor. Rezidansındaki lüks daireleriyle konfor sunan Marka, Alışveriş Merkezi’ndeki mağazaları ve sosyal olanaklarıyla da günlük yaşamda ihtiyaç duyulanları, dünyaca ünlü markaları sakinlerinin ayağına getiriyor. Marka Alışveriş Merkezi perakende sektörünün Bursa’daki ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Kasım 2014’de lansmanı yapılan Marka Rezidans ve AVM, bir yıl içerisinde, alışveriş merkezi kiralamalarında yüksek talep alırken, home office ve rezidans dairelere de beklenenin çok üzerinde talep gerçekleşti. Sur Yapı Marka Alışveriş Merkezi, Bursa’da henüz mağazası bulunmayan dünyaca ünlü markaların tek buluşma noktası olma özelliği ile de Bursalılara ayrıcalıklar sunacak. Proje 65 bin metrekarelik kiralanabilir alanda 220 mağaza olarak planlandı ancak hem ulusal hem de uluslararası perakendeciler tarafından gördüğü yoğun talep sonrası 75 bin metrekarelik alanda mağaza sayısı 250’ye çıkarıldı. Marka Rezidans ve AVM, Bursa’da sevilen markaların buluşma noktası olacak.

Açılış 2017 yaz ayında...

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas; hem rezidans hem de AVM tarafında Bursalılardan ve Körfez Ülkelerinden gördükleri ilgiden memnun olduklarını belirtti. “Bursa’da inşaat sektöründe uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve tecrübemizin simgesi olacak olan Bursa Marka AVM, perakende sektöründen gördüğü ilgi bizi son derece heyecanlandırıyor. Yaptığımız görüşmelerde kiralama konusunda son derece olumlu geri dönüşler alıyor, önemli işbirliklerine imza atıyoruz.  Buna bağlı olarak dünyaca ünlü birçok markayla  anlaştığımızın müjdesini de vermek isteriz. Şu ana kadar anlaşma yaptığımız markalar arasında Bursa’da henüz mağazası bulunmayan bir çok A plus marka yer alıyor. 2017 yılının yaz aylarında alışveriş merkezimizi açmayı planlıyoruz.

Rezidanslarda ise D bloktaki satışların %80’i geçtiğini, C blokta ise %50’ye ulaştığını söyleyen Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas; “ Bursalı sanayici, tekstilci ve iş adamları     ile birlikte projemize doktorlar, hukukçular, malimüşavirler ve serbest meslek erbablarının da ilgi gösterdiğini görüyoruz. Yeni satışa açtığımız B bloktada kısa sürede %20 oranında bir satışa ulaştık. Projemizin toplamında yaklaşık %20 oranında Suudi Arabistan, Kuveyt ve Katar olmak üzere körfez ülke vatandaşlarına satış yaptık.

Uludağ manzaralı dairelerden oluşan proje Sur Yapı Marka Rezidans & AVM 21, 18 ve 14 katlı rezidans ve home office bloğundan oluşuyor. Kulelerin alt kısmında bir alışveriş merkezinin bulunacağı proje, bölgenin en görkemli ve ayrıcalıklı yaşam alanı... Sur Yapı Marka Rezidans ve AVM, 63 metrekare ile 293 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yer aldığı üç kulenin yanı sıra alışveriş merkezinde bulunan 250 mağazasıyla Bursa’nın en prestijli karma projesi olarak satış ve inşasına hızla devam ediyor. Sosyal tesisleri, dağ manzarası ve içerisinde sevilen, seçkin markaların yer alacağı alışveriş merkezi ile Marka, “lüks”ün Bursa’daki yeni simgesi haline gelecek.

4 kategoride ödül aldı!

Şehrin Yıldızları 2016 - Bursa Gayrimenkul Ödülleri" Crowne Plaza Bursa'da gerçekleşen görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Seçkin ve deneyimli bir jüri tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda, 23 kategoride 26 adet proje ödüle layık görüldü. Marka Rezidans ve AVM projesi ile Bursa'da ilk projesini hayata geçiren Sur Yapı da “Şehrin Yıldızları 2016 Gayrimenkul Ödülleri”nde 4 kategoride birden ödül almayı başaran tek proje oldu. Sur Yapı ‘En iyi Karma Kullanımlı Proje, En iyi Rezidans, En iy Bölgesel Merkezli AVM ve En iyi Çok Katlı Konut projesi kategorilerinde aldığı dört ödül ile önemli bir başarıya imza atarak geceye damgasını vurdu.

 

banner53
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
14°
kapalı
banner61
banner68
banner62