banner41

banner39

banner70

banner38

banner69

banner54

Biaport ilklere imza atıyor

Osman Çelik, "Günümüzün teknolojisi ve geleceğin ihtiyaçlarıyla Biaport’u inşa ediyoruz" dedi.

KONUT PROJELERİ 28.06.2014, 14:00 28.06.2014, 14:00
Biaport ilklere imza atıyor
banner66

Özçeliksan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çelik, “Projemiz Bursaspor Tesisleri’nin karşısında 20 bin metrekare üzerinde 3 blok ve tam akıllı ev teknolojisiyle donatılan toplam 222 daireden  oluşuyor. Binamız Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın belirlediği kriterlere uygun olarak yapılıyor. Geçmişin tecrübesi, günümüzün teknolojisi ve geleceğin ihtiyaçlarıyla Biaport’u inşa ediyoruz. Bursa için prestij ve ilham kaynağı olmasını diliyoruz” dedi.

Osman Çelik, “Biaport Özlüce, 230- 600 metrekare aralığında 2+1, 3+1 ve 5+1 dubleks loft daire seçenekleri, açık kapalı yüzme havuzları, tenis kortu, spa merkezi, spor tesisleri, sosyal yaşam alanları, gökyüzü teraslarıyla Bursa’nın en iddialı konut projelerinden biri. Bursa’da bugüne kadar yapılmayanı yapmak ve Bursa’nın en prestijli projesini hayata geçirmek için yola çıktık. Biaport Bursa’nın yüz akı projesi olacak. Bu projeden sonra site ve konut anlayışının değişeceğini düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

Biaport projesinde Türkiye’de ilk defa olan pek çok özelliğe imza attıklarını belirten Çelik, “Sosyal yaşam alanını 14. kata taşıdık. Ortak kullanıma açık bu sosyal yaşam alanında muhteşem Bursa manzarasına karşı sohbet edilecek, unutulmaya yüz tutan komşuluk ilişkileri canlanacak, misafirler burada ağırlanacak, çocuklar burada kaynaşacak. Cemiyetler, özel günler burada kutlanacak, beraber maçlar izlenip, oyunlar oynanacak. 20. katta yüzme havuzlu 8 adet loft dubleks dairemiz de bir ilk. 20 kattaki bu dairelerin özel yüzme havuzları ve güneşlenme terasları var” ifadelerini kullandı. Ekim ayında projenin teslimini gerçekleştirmeyi hedefleyen Osman Çelik, “Türkiye’de yine bir ilk kurduğumuz çöp şutu sistemi ile çöpler kaynağından ayrılarak bertaraf edilecek. Biaport ayrıca TSE Kalite Belgesine müracaat eden konut projesi olarak da yine bir ilke imza atıyor. Biaport’u farklı kılan bir diğer unsur da binanın tamamen ısı yalıtımlı konfor camla inşa edilmesi ve bütün dairelerin terasla çevrili olması. En son teknoloji kullanılarak fore kazık sistemiyle yapılan Biaport’da her binanın altında 22 metre derilikte 129 adet 100’lük fore kazık var. Dairelerimizin tavan yüksekliği 3 metre 10 santim. Dairelerde yangın algılama tesisatı mevcut. 24 saat güvenlik, her daireye 2 otopark yeri ile seçkin markaların bulunacağı ticari alanlar bulunuyor” dedi.


banner53
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
14°
açık
banner61
banner68
banner62