banner94

banner77

banner69

banner88

Alpiş İnşaat’ın ev sahibi yapan kampanyaları sürüyor

1994 yılından günümüze yaptığı seçkin konut ve işyeri projeleriyle güven ve kalitede marka olan Alpiş İnşaat, 18 aydan 84 aya kadar şirket içi taksit fırsatlarını uygun vadelerle sunan kampanyalarıyla yatırım yapmak ve ev sahibi olmak isteyenlere kolaylık sağlıyor.

KONUT PROJELERİ 04.03.2024, 18:28
Alpiş İnşaat’ın ev sahibi yapan kampanyaları sürüyor
banner66

Yaptığı nitelikli projelerin yanı sıra yeni finansman modelleriyle de, yatırım yapmak ve ev sahibi olmak isteyenlerin adresi olan Alpiş İnşaat, 2023 yılının eylül ayında başlattığı kampanyalara yenisini ekleyerek kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

İŞTE KAMPANYA DETAYLARI

Alpiş İnşaat, 2023 yılında Efsane Sonbahar kampanyasının ardından ticari alanlar ve dubleks daireler için başlattığı özel kampanyalarla vatandaşa ödeme kolaylığı sunmuştu. Yeni yılla birlikte kampanya ağını genişleten Alpiş İnşaat, 18 aydan 84 aya kadar şirket içi taksit fırsatları sunuyor.

Alpiş İnşaat kampanyalarıyla yatırımcısına, yüzde 20’den başlayan peşinatlarla, 18 ay şirket içi taksit fırsatı %0,89 vade farkıyla, 24 ay şirket içi taksit fırsatı %0,99 vade farkıyla, 36 ay şirket içi taksit fırsatı %1,09 vade farkıyla, 48 ay şirket içi taksit fırsatı %1,19 vade farkıyla, 60 ay şirket içi taksit fırsatı %1,29 vade farkıyla ve 84 ay şirket içi taksit fırsatı da %1,59 vade farkıyla ev sahibi olma imkânı sunuyor.

Alpiş İnşaat Satış ve Pazarlama Müdürü Ersel Süne, konut edinimi için finansmana ulaşımın zor olduğu bu süreçte, yaptıkları kampanyaların kaçırılmayacak fırsatlar sunduğunu ifade etti.

BANKA VE EKSPERTİZ MASRAFI YOK, TAPU HAZIR…

Alpiş İnşaat olarak nitelikli projeler üretmenin yanı sıra cazip kampanyalarla ev sahibi olma fırsatı sunduklarını ifade eden Süne,

“Hem üretim hem de fırsat olarak sürekli yenilikler yapıyoruz. Projelerimizi söz verdiğimiz tarihte bitirirken bir yandan da alıcılarımıza sunduğumuz finansman modelleriyle onların kolay bir şekilde ev sahibi olmalarına katkı sağlıyoruz. Ev almak isteyenler hemen teslim ve üretimi devam eden tüm projelerimizdeki kampanyalarımızda banka ve ekspertiz masrafı ödemezken, satın almak istedikleri evin tapularını da hemen teslim alabiliyorlar. Vatandaşlarımız, her bütçeye uygun esnek ödeme ve taksit seçeneklerimizin yer aldığı kampanyamız sayesinde bütçelerini sarsmadan ev sahibi olabiliyorlar” diye konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner100
26°
açık
banner61
banner62
banner89