banner41

banner39

banner70

banner38

banner69

banner54

18 Ayda Tamamlanacak

Efe Grup, Koru Konakları ile yeni bir projeye imza atıyor

KONUT PROJELERİ 31.12.2013, 12:52 31.12.2013, 12:52
18 Ayda Tamamlanacak
banner66

Osmangazi, Akpınar Mahallesinde KORUPARK AVM’nin hemen yanında hayata geçirilecek projenin detaylarını Efe Grup Yönetim Kurulu Başkanı, inşaat mühendisi Tuncay Efe’den edindik.

Korupark AVM’nin hemen yanı başında hayata geçirilecek Koru Konakları, 10 blok olarak yükselecek. Büyük ve küçük daire alternatiflerine sahip Koru Konakları, 2+1, 3+1 ve dubleks seçenekleriyle 80 dairelik bir arz da bulunacak. 8 bin 200 m² alan üzerinde planlanan proje, 6 bin m² yeşil alana sahip. Altı komple kapalı otopark olarak tasarlanan projede her daire, iki araçlık yere sahip olacak. Daire ve otoparkın bir bütün olarak sunulacağı projeyle konut sahipleri tapuya ek kilere de sahip olma şansına erişecek. Bütün ayrıntıları düşünülen Koru Konakları, oyun parkları, bisiklet ve yürüyüş parkurları, yüzme havuzu, futbol ve basket sahaları ile bütünlükçü bir yaşam alanı olarak dizayn edildi. Katılım gösteren ilk 20 alıcıya sürpriz indirimlerin yapılacağı proje, cazip fiyatları ile de dikkat çekiyor. Konumu itibariyle alışveriş merkezine, metroya, sanayiye ve şehre yakınlığı ile bölgedeki okul sayısının fazlalığı projeye ayrıca bir cazibe katıyor.

Herkes İşini Yapsın

2003 yılında TET İNŞAAT olarak projecilikle sektöre giriş yaptıklarını ve büyüyerek EFE grup olarak sektörün değişik alanlarında faaliyet gösterdiklerini beyan eden inşaat mühendisi Tuncay Efe, sektörde teknik niteliğe sahip olamayanların işgaline yönelik ''Herkes işini yapacak. Yasalar çok geniş bırakılmış. Her önüne gelen müteahhit artık. Cebine 100 bin lira para koyan '' ben müteahhidim'' diyor. Ben buna şiddetle karşıyım. Müteahhitlik yapıp işin pazarlama kısmını yapabilirler, ona kesinlikle karşı değilim'' ifadelerini kullandı.

Konut Alıcısı Araştırma Yapmalı

Projenin yapının sağlamlığından ödün vermeden, estetiği de göz ardı etmeden hazırlandığını vurgulayan Tuncay Efe, konut alıcılarına “Konut alıcısının önce binanın nasıl yapıldığını ve ne kadar sağlam olduğunu araştırması gerekir. Konut alınacak projeyi hayata geçirecek firma yakından tanınmalı. Mühendis olmaya gerek olmaksızın baktığınızda canlı tabut gibi olduğunu anlayabileceğiniz binalar var. Bu noktada alıcıların bilinçli olması lazım” tavsiyelerinde bulundu.

18 Ayda Tamamlanacak

Koru Konakları projesi için 3 yıldan uzun bir süredir hazırlık yaptıklarını ve arazi teminin yaklaşık 6 ay önce yaptıklarını belirten Efe, “Projenin 18 ay gibi bir sürede bitirilmesi hedefliyoruz. Fakat alıcılarımızla 24 aylık sözleşme imzalıyoruz. Bunun amacı; müşterilerimize herhangi bir gecikme yaşatmamaktır. Proje için inşaat çalışmaları başladı” sözleriyle konuşmasını tamamladı.

banner53
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
14°
açık
banner61
banner68
banner62