banner41

banner39

banner70

banner38

banner69

banner54

Ofis Artı Nilüfer’in kalbinde yükseliyor

Artı 2000 inşaat farkıyla muhteşem bir lokasyonda.

İNŞAAT 02.10.2014, 17:38 02.10.2014, 17:38
Ofis Artı Nilüfer’in kalbinde yükseliyor
banner66
Haber: N. Nuri YavuzBursa'da hayata geçirdiği önemli projelerle dikkat çeken Artı 2000 İnşaat’ın yeni projesi Ofis Artı Nilüfer’in kalbinde yükseliyor.

Ticari merkez olma yolunda ilerleyen, Bursa’nın modern yüzü olarak sıfatlandırılan ve mega projelere ev sahipliği yapan Nilüfer’in en önemli lokasyonu olarak görülen Lefkoşa Caddesi’nde yükselen Ofis Artı, konumunun verdiği avantajı prestijli nitelikleriyle perçinleyerek bölgesine değer katan bir proje olarak göze çarpıyor.

Bursa’nın en önemli projelerinin yer aldığı ve yapı yoğunluğu açısından ticari merkez olma yolunda ilerleyen Lefkoşa Caddesi’nde 53 bağımsız bölümden oluşan Ofis Artı, 46 tane farklı büyüklükte ofis, 7 adet farklı büyüklükte mağaza, 150 araçlık kapalı 36 araçlık açık otopark kapasitesine sahip bir proje olarak hayat buluyor.

Şehir hayatının merkezinde tam bir ofis anlayışı ile inşa edilen proje, Carrefour Alışveriş Merkezi ve Bauhaus karşısında bulunuyor. Bursaray Nilüfer istasyonuna 200 metre mesafede bulunan proje, Sheraton Hotel, Bursa Akademik Odalar Birliği, Crowne Plaza, Zeno İş Merkezi, Nilpark, Eker Meydan, Jimer Hastanesi gibi birçok saygın yapıya komşu olarak imal ediliyor.

Hem iş dünyası hem de Nilüfer için önemli konuma sahip olan Ofis Artı, sahip olduğu nitelikler bakımında da bölgesine yakışır standartlarda inşa ediliyor. Modern mimarinin bütün izlerini barındıran proje; plan çözümleri, cephe tasarımı, ısıtma, soğutma, güvenlik sistemleri ile çevreci ve sürdürebilirlik ilkelerine göre hayata geçiriyor.

İş hayatının yoğun stres altında çalışma şartlarını dikkate alarak tasarlanan projede güçlü havalandırma sistemleri, ofislerin sürekli temiz havaya sahip olmasını sağlayacak. Projede bulunan yangın ve güvenlik sistemleri ile ofisler tam gün koruma altında olacak. projede 3 adet yolcu 1 adet acil durum asansörü bulunuyor. Ofis Artı, sosyal olanaklarıyla da modern ofis algısını yeniden yaratıyor. Projede misafirlerini ağırlayabileceğiniz kafe, spor yapabileceğiniz fitness salonu ve oyun alanları bulunuyor. 

banner53
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
14°
açık
banner61
banner68
banner62