banner41

banner39

banner70

banner38

banner69

banner54

Fuar Çalışmaları başladı

BURTİMDER ve BTSO İnşaat, Yapı ve Yaşam Fuarı için buluştu

İNŞAAT 02.10.2014, 17:28 02.10.2014, 17:28
Fuar Çalışmaları başladı
banner66

Bursa İnşaat Malzemecileri Derneği, BURTİMDER ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası, BTSO yetkilileri Bursa İnşaat, Yapı ve Yaşam Fuarı için bir araya geldi.

Bursa inşaat sektörü açısından önemli bir yere sahip olan ve her geçen yıl büyüyen İnşaat, Yapı ve Yaşam Fuarı BURTİMDER Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Aydın Eskibozkurt ve BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay’ın katıldığı bir toplantıyla masaya yatırıldı. Toplantıda ayrıca BURTİMDER Yönetim Kurulu üyeleri Can Can, Cengiz Eker, Salim Yılmaz, Koray Kınır, Fethi Resuloğlu ve Levent Kara da hazır bulundu.

Burkay, “Fuar, sektörün ihtiyacını karşılayacak”

Toplantıda konuşan BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, BURTİMDER’in aktif rol alması gerektiğini belirttiği İnşaat, Yapı ve Yaşam Fuarı için ciddi hazırlık içinde olduklarını vurgulayarak “uzun süredir devam eden yapı fuarının Bursa için daha kapsamlı ve sektörün ihtiyaçlarını tam manasıyla karşılayan bir niteliğe ulaşması için hazırlıklarımız sürüyor. Bu meyanda tasarım yönü daha aktif olan ve sektörün arzuladığı özelliklere haiz bir fuar gerçekleştireceğiz. Tüm sektörlerde olduğu gibi inşaat sektörü içinde birlik önemlidir. Birlikte hareket sağlandığında sektör için önemli organizasyonlara imza atmak mümkündür. Ayrıca bu organizasyonların hem şehre hem de ticaret hayatına hareketlilik katacağı aşikârdır. Bu sebeple derneklerin bu katma değere yönelik özverili olması gerekiyor” şeklinde konuştu.

Eskibozkurt, “Bursa’nın bu fuara ihtiyacı var”

BURTİMDER üyelerinin İnşaat, Yapı ve Yaşam Fuarı’nda her yıl olduğu gibi bu yılda büyük bir arzu ve destekle yer alacaklarını belirten Yusuf Aydın Eskibozkurt, “Hem inşaat sektörü profesyonellerinin hem de genel tüketicinin ilgisini çekecek alanlara sahip olan böylesi önemli bir fuara Bursa’nın ihtiyacı var. Biz BURTİMDER olarak her yıl olduğu gibi bütün üyelerimizle bu fuara katkı sağlamaya devam edeceğiz. Bu noktada Bursa’da tüm sektörlerin varlığı için kilit öneme sahip olan BTSO’nun da bizlere destek olmasını bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Burkay, fahri üye oldu

Fuarın yanı sıra inşaat sektörü ve ticaret bölgeleri hakkında gerçekleştirilen uzun soluklu toplantının sonunda BTSO Başkanı İbrahim Burkay, buluşmadan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirirken BURTİMDER Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Aydın Eskibozkurt tarafından kendisine verilen BURTİMDER Fahri Üyelik sertifikasını kabul ederek teşekkürlerini iletti.

banner53
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
14°
açık
banner61
banner68
banner62