banner41

banner39

banner38

banner54

Türkiye'ye dev yatırım

Körfez ülkelerinden büyük yatırımları Türkiye’ye getiren Beyttürk İnşaat dev bir yatırıma imza attı.

GÜNDEM 18.05.2016, 17:27 18.05.2016, 17:27
Türkiye'ye dev yatırım
banner66

Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, Suudi Arabistan Krallığı Sanayi ve Ticaret Bakanı Taufiq Bin Fawzan Al Rabiah eşliğinde Beyttürk İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Engin Barman, Kimma Huizama İnşaat ile işbirliğine adım attı.

Marmara Bölgesinde büyük gayrimenkul yatırımları ile dikkati çeken Beyttürk İnşaat, 2 milyar TL’lik yatırıma hazırlanıyor. Suudi Arabistanlı Kimma Huizama Gayrimenkul Şirketi ile yatırım anlaşması imzalayan Beyttürk İnşaat bir yıl içinde Marmara Bölgesi’nin en büyük projesinin inşaatına başlayacak.


25 bin kişilik yeni bir yaşam merkezi…

Anlaşmayla bölgenin değerinin artacağına vurgu yapan Beyttürk İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Engin Barman, “Suudi Arabistan konsorsiyumu ile birlikte Marmara Bölgesi’nin çehresini değiştirecek dev bir projeye imza atacağız. Beş bin konutluk yeni projemiz Yalova’da yer alacak. Yalova’nın gelişen bölgesi Bursa yolu üzerinde yeni bir yaşam alanı kuracağız. 1 yıl içinde projemize başlamayı planlıyoruz, hem Körfez Bölgesinden hem de ülkemizden projeye ilginin büyük olacağını düşünüyoruz.” dedi.

Yatırım maliyetinin 2 milyar TL’yi bulması planlanan proje bölgenin nüfusunu da artıracak, yaklaşık 25 bin kişilik yeni bir yaşam merkezi kurulacak.

banner53
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
14°
kapalı
banner61
banner68
banner62