banner94

banner77

banner69

banner88

TÜGEM 7. Yaşını TÜGEM Bursa temsilciliği ev sahipliğinde kutladı

Emlak sektörünün öncü sivil toplum kuruluşu Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri Derneği (TÜGEM) kuruluşunun 7. yıl dönümünü Bursa’da Altın Ceylan Havuz Başında gerçekleşti.

GÜNDEM 15.09.2023, 14:09 17.09.2023, 13:02
TÜGEM 7. Yaşını TÜGEM Bursa temsilciliği ev sahipliğinde kutladı
banner66

Türkiye'nin dört bir yanından gelen meslektaşlarımızla birlikte Genel Başkan Yardımcılarımız Derya Bingöl ve Serkan Şahin’in sunumlarıyla 7. kuruluş yıl dönümümü büyük bir coşkuyla kutlandı.

400’ü aşkın emlak danışmanının bir araya geldiği buluşmada TÜGEM Kurucu Başkanı Hakan Akdoğan, “TÜGEM emlak danışmanlığı mesleğine değer katan, gelişim ve eğitim odaklı vizyoner girişimcileri bu yılda Bursa Temsilciliğinin destekleri ile burada bir araya getirdik. 7 yılda çok hızlı ve etkili bir yol kat ettik. Bugünlere gelmemizde bizlere destek olan üyelerimize de teşekkür ediyoruz. Yeni dönemde de Nar eğitimleri, MLS, Ticari Network ve üniversite iş birlikteliklerimiz ile yeni hedeflerimize erişmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

Akdoğan “Markalar kişisel tercihlerimiz, fakat mesleğimiz ortak değerimiz mottosu ile yola çıktık. TÜGEM tam 7 yıldır emlak sektörünün vizyonunu yansıtıyor ve her platformda sektörümüzü sizlerle beraber temsil ediyoruz. Gayrimenkul sektörünün büyümesi ve gelişmesine öncülük ederek meslektaşlarımıza uzun yıllar hizmet edecek güçlü bir sivil toplum kuruluşunu ülkemize kazandırdık. Ülkemiz genelinde 26, yurtdışında ise 6 ülke temsilciliğine ulaştık. Aynı zamanda dünyanın en büyük federasyonu olan Nar üyeliğimiz onaylandı. İletişim, içerik, inovasyon ve iş birliği çerçevesinde bu büyümemiz devam edecek” dedi.

Altın Ceylan Havuz Başında gerçekleştirilen etkinliğe, Türkiye genelindeki TÜGEM Temsilcilikleri ve Üyeleri katıldı. 400’ü aşkın davetlinin bulunduğu organizasyonda birçok sektör profesyoneli de bir araya gelerek networklerini geliştirmiş oldu. Bursa TÜGEM İl Temsilcisi Göksel Birsen’in, TÜGEM Disiplin Kurul Başkanı Gurur Aras’ın ve TÜGEM Denetim Kurul Başkanı Ersoy Uygur’un da değerlendirmelerine yer verildi. Program akışı 7. yıl pasta kesimi, sürpriz hediye çekilişleri, Ardacan Algan ve orkestrasının keyifli canlı müzik performansı ile devam etti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner100
27°
açık
banner61
banner62
banner89