banner41

banner39

banner70

banner38

banner69

banner54

Teknolojiyle gelen kolaylık

Tüm dünyayı etkisine alan Covid-19 krizi, sadece iş dünyasındaki dengeleri değil aynı zamanda iş modellerini ve yıllardır alışılan satış yöntemlerini de değiştirdi. Bu noktada çalışmalar yürüten firmalardan birisi olan Loda Mobilya, sanal ev ziyareti hizmetiyle mağazalara gelemeyen müşterilerine büyük bir kolaylık sağlamayı amaçlıyor

GÜNDEM 28.06.2020, 00:39 28.06.2020, 00:47
Teknolojiyle gelen kolaylık
banner66

Bir dizi önlem kapsamında daha çok evde vakit geçiren kişilerin satın alma alışkanlıkları internet teknolojisine entegre olurken, birçok marka da online hizmetlerini devreye soktu. Bu markaların başında gelen Loda Mobilya, sanal ev ziyareti hizmetiyle mağazalara gelemeyen müşterilerine büyük bir kolaylık sağlamayı amaçlıyor. Görüntülü arama teknolojisi ile müşterilerin evine konuk olan Loda Mobilya, iç mimar desteğiyle evlere profesyonel dokunuşlar yapmaya hazırlanıyor.

SEÇİMLERDE İNOVATİF DÖNEM

Değişen koşullar karşısında müşterileri için hızlı aksiyon aldıklarını dile getiren Loda Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Karaçak, “Hepimiz olağanüstü bir dönemden geçiyoruz. Bu süreçteki sorunları minimize etmek ve bazı şartları normal düzeye çekebilmek adına adım atmamız gerekiyor. Biz Loda olarak organizasyondan üretime tüm süreçlerimizi hem sağlık ve güvenliği tehlikeye atmayacak hem de insanların ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde yeni şartlara entegre ettik. Müşterilerimiz mağazalara gelemiyorsa biz onların evine konuk olalım dedik ve görüntülü sanal ev ziyareti hizmetimizi devreye soktuk. Sanal ev ziyareti ile müşterilerimiz bize rahatlıkla ulaşabiliyor, evlerinin gereksinimleri doğrultusunda profesyonel tasarım ekibimizden yardım alabiliyorlar” dedi.

ÜCRETSİZ DESTEK ALACAKLAR

Evleri mutlu bir yuvaya dönüştürmek için tasarım ekibiyle birlikte çalıştıklarını dile getiren Karaçak; “Bu yeni dönemle birlikte farklı alanlarda da devreye soktuk. Sanal ev ziyaretleri sadece iç mimar bakışını değil aynı zamanda ücretsiz çizimi de kapsıyor. Loda olarak mimarlarımızla eviniz için en doğru kararları vermek, özgün ve özgür yaşam alanları oluşturmak için ücretsiz mimari çizim desteği sağlıyoruz. Uzman ekibimiz bu konuda oldukça titiz bir çalışma yürütüyor” diye konuştu.

banner53
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
14°
açık
banner61
banner68
banner62