banner41

banner39

banner70

banner38

banner69

banner54

Rich World standı büyük ilgi gördü

Bursa’nın yerli ve milli gayrimenkul firması Rich World Gayrimenkul A.Ş., Rising City Gayrimenkul Fuarı ve 15. İnşaat Fuarı’nda büyük ilgi gördü.

GÜNDEM 24.04.2017, 11:09 24.04.2017, 11:14
Rich World standı büyük ilgi gördü
banner66

33 ülkeden 300 yatırımcı firmanın katıldığı Fuar’da yerli ve yabancı konukların ilgi odağı olan Rich World Gayrimenkul A.Ş., 5 farklı markanın projelerini de standında tanıttı.

Katılımcıların ilgisinden oldukça memnun olduklarını dile getiren Rich World Gayrimenkul A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz İloğlu, “Geçtiğimiz yıla göre katılımın oldukça yüksek yaşandığı bir Fuar gerçekleştirdik. Bu minvalde yerli ve yabancı yatırımcıların standımıza yoğun ilgisi oldu. Firma olarak sektörümüzle ilgili ulusal ve uluslararası olan her fuarda gerek ziyaretçi, gerekse katılımcı olarak yer almaya özen gösteriyoruz.  Bursa İnşaat Fuarı ve Rising City Gayrimenkul Fuarı, sektörümüzün her anlamda gelişmesine katkı sağlıyor” dedi.

5 FARKLI FİRMA RİCH WORLD STANDINDA

Bu yıl fuarda 5 farklı markanın projelerini sergilediklerini de kaydeden Cengiz İloğlu, “Geçtiğimiz yıl standımızda bilindiği üzere Türkiye’nin en önemli markalarından biri olan DAP Yapı’yı ağırlamıştık ve oldukça değerli geri dönüşler aldık. Bu yıl farklı bir konsept hazırladık. Bursamızın çok değerli 5 firmasının projelerini standımızda sergiliyoruz. İlk iki gün hem bizim, hem de firmalarımızın açısından oldukça verimli geçti. Bu anlamda Fuar’ın gerçekleşmesi için emek sarf eden herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. 

banner53
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
14°
açık
banner61
banner68
banner62