banner94

banner77

banner69

banner88

Makro Isı ailesi iftar bereketini paylaştı

Bursa Tesisat İnşaat Malzemecileri Derneği (BURTİMDER) ve Makro Isı Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çakmaker, çalışanları ve bayilerinin katılımlarıyla gerçekleştirdiği İftar organizasyonu ile Ramazan Ayı’nın güzelliklerini paylaştı.

GÜNDEM 16.04.2023, 00:30
Makro Isı ailesi iftar bereketini paylaştı
banner66

Murat Çakmaker, ülke olarak yaşadığımız bu zor günlerde huzur ve bereketi ile umutları yeşerten Ramazan Ayı’nın manevi ikliminde bir arada olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “6 Şubat ve sonrasında yaşanan, 11 ilimizi etkileyen depremlerin yaralarını tek yürek sarmaya çalıştığımız, hepimizin kalplerinin bölgedeki vatandaşlarımız için attığı bu günlerde Ramazan-ı Şerif ayı yeni umutlar ve iyilikte yarışmak için şevkimizi arttırdı” dedi.

Firma olarak ısıtma – soğutma sistemleri sektörlerinde her geçen gün artan bir ivme ile büyüme kaydettiklerini belirten Murat Çakmaker, şunları söyledi:

“Bu başarıyı hep birlikte hizmetlerimizin her aşamasında ortak akıl ve kaliteyi önceleyerek çalışma anlayışımızla sağlıyoruz. Firmamızı her geçen gün büyüten siz değerli hizmet ortaklarımız ve çalışanlarımıza teşekkürü bir borç biliyorum. Bu vesile ile ülkemizin ve tüm İslam Alemi’nin Ramazan Ayı’nı kutluyor, yaklaşan bayramımızın hüzünlerimize derman olup, ülkemize, İslam Alemi’ne ve tüm dünyaya huzur, barış ve esenlikler getirmesini diliyorum”

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner100
26°
açık
banner61
banner62
banner89