banner94

banner77

banner69

banner88

Kristal Plus Gayrimenkul zirvede

Türkiye’nin lider gayrimenkul firması Kristal Türkiye’nin tüm ofisleri içerisinde 2. Çeyrek Toplam Ciro Şampiyonu Bursa ofisi Kristal Plus Gayrimenkul oldu. ‘Trophy Kupası’ ödülünü alan Kristal Plus Gayrimenkul kurucuları Sibel Taner Hacıoğlu ve Mustafa Durak, tüm ekibe teşekkür etti.

GÜNDEM 13.08.2020, 12:22
Kristal Plus Gayrimenkul zirvede
banner66

Türkiye genelinde 10 ofis ve 150 gayrimenkul profesyoneli ile gayrimenkul sektörüne yön veren öncü ve güvenilir marka Kristal Türkiye, motivasyonu artırmak amacıyla en fazla ciro yapan ofislerini ödüllendiriyor. 2020 yılının 2. çeyreğinin değerlendirmesi sonucu şampiyon Bursa’dan çıktı. Kristal Türkiye ‘Toplam Ciro’ kategorisinde Trophy Kupası’nın sahibi Kristal Plus Gayrimenkul oldu.

GÜCÜMÜZ BİRLİKTELİĞİMİZDEN GELİYOR

Kristal Plus Gayrimenkul Brooker’ı Sibel Taner Hacıoğlu, güçlerini birlikteliklerinden aldıklarını belirterek, “Sloganımızı, ‘Artı Değer Katar’ olarak belirlemiştik. Bunun altında çok derin ifade var. Sadece alıcı ve satıcıya hizmet kalitesinden bahsetmiyoruz. Sektörde fark yaratma amacıyla bu sloganı seçtik. Eğitim ve gelişim bizim için olmazsa olmaz. İş ortaklarımızın yaşam kalitesini artırmak üzere tüm süreçlerimizi geliştirdik. Bütüne hizmet ettiğimizin farkındayız. Bu kadar kısa sürede takip edilen örnek alınan bir ekip olmak bizi gururlandırsa da daha yolun çok başındayız” dedi.

SİNERJİMİZ ÇOK YÜKSEK

Kristal Plus Gayrimenkul Brooker’ı Mustafa Durak ise, kuruldukları günden bugüne kazan kazan politikası ile ilerlediklerini dile getirerek, “Bizimle yola başlayan gayrimenkul danışmanları arkadaşlarımızın profesyonelleşme sürecinde omuz omuza çalışmak ve ekip arkadaşlarımızın eğitim ve gelişim süreçlerine destek olmak her daim önceliğimiz oldu. Mentörlük, kurum kültürümüzün temel taşıdır. Sektördeki deneyimlerimizi yerinde ve zamanında uygulamalı öğretmek koçluk süreçlerimizin başında geliyor. Bu nedenle sektöre yeni girmiş danışman arkadaşlarımız kısa sürede kazanç elde etmeye başlıyorlar. Bizi diğer markalardan ayıran en belirgin özelliklerden biri sinerjimizin çok yüksek olmasıdır. Üretken, samimi, yalın, fayda odaklı ve dinamik bir ekip olarak daha çok başarıya imza atacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

Mustafa Durak ve Sibel Taner Hacıoğlu tarafından Özlüce’de kurulan Kristal Plus matadorbet Gayrimenkul, 25 kişilik ekibi ile sektöre, iş ortaklarına ve müşterilerine artı değer katma misyonu ile ilerliyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner100
35°
açık
banner61
banner62
banner89