banner41

banner39

banner38

banner54

Genç İMO, UÜ'de stand açtı

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi Gençlik Komisyonu, Uludağ Üniversitesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümlerinde eğitim gören mühendis adayları ile buluştu.

GÜNDEM 07.11.2016, 10:00 07.11.2016, 11:07
Genç İMO, UÜ'de stand açtı
banner66
İMO Bursa Şubesi Gençlik Komisyonu, Uludağ Üniversitesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümlerinde okuyan öğrencilere kendisini tanıttı. Üniversitelerde stand açan Gençlik Komisyonu üyeleri Genç-İMO’nun çalışmalarını anlatan broşürleri dağıttı. Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği stantlarda, yeni Genç-İMO üye kayıtları yapıldı.

İMO Bursa Şubesi Yönetim Kurul Başkanı Mehmet Albayrak ve Gençlik Komisyon Başkanı Yiğithan Toksöz stant çalışmasına destek vererek öğrencilere oda üyesi olmanın sağladığı avantajları aktardılar.

Başkan Mehmet Albayrak, İMO Bursa Şubesi’nin mesleğe ve meslektaşlarına yönelik hizmetler verdiğini dile getirerek, Genç-İMO’nun da öğrencilerin Odayı önceden tanımaları ve eğitimlerine katkı sağlamak için kurulduğunu ifade etti. Teknik geziler, sosyal etkinlikler ve seminerler düzenlendiğini vurgulayan Albayrak, Şube ile aktif çalışmalar yürütüldüğü söyledi. İnşaat mühendisliği mesleğinin ülkelerin ve kentlerin gelişimi için önemli olduğunu belirten Başkan Albayrak, öğrencilerin iş hayatında mesleki kurallara uygun hareket etmelerini tavsiye etti.


banner53
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
14°
kapalı
banner61
banner68
banner62