banner94

banner77

banner69

banner88

DYO’nun üretim tesisine TSE’den tam not

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın önderliği ile TSE tarafından yayınlanan kılavuza göre belirlenen kriterleri yerine getiren DYO, yapılan denetimler sonucu ‘’TSE Covid 19 Güvenli Üretim Belgesi’’ni alan ilk boya markası oldu.

GÜNDEM 13.07.2020, 14:07
DYO’nun üretim tesisine TSE’den tam not
banner66

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı önderliğinde, TSE tarafından yayınlanan kılavuza göre belirlenen kriterleri yerine getiren firmalar denetleniyor. Denetlemeler sonucu kriterlere uygun güvenli üretim yaptığı belirlenen şirketler ‘’Covid 19 Güvenli Üretim Belgesi’’ne sahip oluyor.

GÜVENLİ ÜRETİMİN ADRESİ DYO

Geçtiğimiz hafta denetime giren Türkiye’nin en köklü boya firması DYO, denetimleri başarı ile tamamladı. TSE tarafından hazırlanan, sanayi işletmelerinin Covid-19 ile mücadelesine rehberlik eden “Covid-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Kılavuzu" doğrultusunda, "Covid-19 Güvenli Üretim Belgelendirme" denetimi, 17.06.2020’de Çiğli Üretim Tesisi’nde, 18.06.2020 tarihinde Dilovası Üretim Tesisi’nde gerçekleşti. Kurulduğu günden bu yana çalışanların temel haklarını, sağlık ve güvenliklerini her zaman ön planda tutan DYO, pandemiye karşı hayata geçirdiği uygulamalarıyla Çiğli ve Dilovası Üretim Tesisleri’nde “TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi”ni almaya hak kazandı.

DYO, Çiğli ve Dilovası Üretim Tesisleri, Türkiye genelinde boya sektöründe bu belgeyi almaya hak kazanan ilk firma oldu.

fearbet.org
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner100
35°
açık
banner61
banner62
banner89