banner41

banner39

banner38

banner54

ALFEMO Mısır'da hızla büyüyor

Alfemo, yurt dışı yatırımlarına devam ediyor...

GÜNDEM 06.01.2016, 10:21 06.01.2016, 10:21
ALFEMO Mısır'da hızla büyüyor
banner66
Türkiye’nin lider mobilya markalarından Alfemo, yurtdışı pazarlarda yaygınlaşma ve daha fazla tüketiciye ulaşma hedefi doğrultusunda yatırımlarına büyük bir hızla devam ediyor.

Markanın Mısır’daki 6. konsept  mağazası,  İskenderiye’nin en büyük AVM’lerinden Green Plaza’da hizmete girdi. İskenderiye; 10 milyonluk nüfusuyla Mısır’ın Kahire’den sonraki 2. Büyük kenti konumunda yer alıyor.

Markanın genel müdürü Ramazan Davulcuoğlu, açılış töreninde, yurt dışında açtıkları her mağazanın Türkiye’nin  ihracatı ve istihdamını artırma adına son derece önemli olduğunu vurgulayarak;  “Dünyanın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı olan  Turquality desteği ile; binlerce kişiye istihdam sağlayan, dünyanın dört bir yanına  ihracat yaparak dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen ve ülkemizi başarılı bir şekilde temsil eden bir marka olmanın gururunu yaşıyoruz” dedi.  3 yıl önce Mısır’a giren ve yapılan Pazar araştırmalarına göre şu an ülkenin en beğenilen ilk 5 mobilya markasından biri olan Alfemo’nun yurtiçinde ve Panama’dan Almanya’ya, Kazakistan’dan Suudi Arabistan’a  dünyanın dört bir yanında 150’yi  aşkın mağazası bulunuyor.

Mısır genelinde mağaza sayısını artırmayı hedefleyen; buradaki ilk mağazasını 2012 yılında Kahire’de açan ve ülkede toplam 6 konsept mağazada 7500m2’lik alanda tasarım ürünü; yenilikçi, Avrupalı ve yüksek kaliteli ürünlerini tüketicinin beğenisine sunan  Alfemo’nun;  imzaladığı anlaşmalarla 2016 yılı sonuna dek toplam 11 mağazası Mısır’da hizmete girmiş olacak. 

 

banner53
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
14°
kapalı
banner61
banner68
banner62