banner94

banner77

banner69

banner88

Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı yeni şubeleriyle hızla büyümeye devam ediyor

Sinpaş’ın tasarrufa dayalı faizsiz finans desteği modeli ile her gelir grubuna uygun tasarruf imkanı sunan şirketi “Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı” Bursa ve Samsun’daki yeni şubeleriyle büyümeye devam ediyor.

DİĞER 31.01.2023, 18:31 31.01.2023, 18:33
Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı yeni şubeleriyle hızla büyümeye devam ediyor
banner66

23 şehirde 34 şube ile hizmet verdiklerini belirten Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı Genel Müdürü Merve Onarlı, “Her geçen gün Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı ailesine katılan yeni şubelerle tahminimizden hızlı büyüyoruz. 2023 yılında gördüğümüz yoğun ilginin de verdiği güçle daha çok kişiye ulaşmaya devam edeceğiz” dedi.

Gayrimenkul sektörüne kazandırdığı yenilikler ve yarım asırlık tecrübesiyle Türkiye’nin öncü markası Sinpaş, her gelir grubundan müşterilerini faizsiz finansman desteği ile buluşturmaya devam ediyor. 

“2023’e yeni şubelerle hızlı başladık”

Sinpaş’ın tecrübesi ve isminin verdiği güvenin tasarruf için alternatif arayışında olan müşteriler tarafından olumlu karşılandığına değinen Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı Genel Müdürü Merve Onarlı şu açıklamayı yaptı: “Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı olarak tasarruf finansmanı sektörüne geçmişimizden aldığımız güçle farklı bir soluk getirdik. Artan talepler sayesinde Ankara’da açtığımız üçüncü şubemizden sonra şimdi de Bursa ve Samsun’da iki yeni şube ile 2023’e hızlı bir şekilde giriş yaptık. Bu yoğun ilgili açacağımız yeni şubelere yönelik planlarımızı erkene çekmemizi sağlıyor.”

Bursa ve Samsun şubeleriyle büyüme atağı

Müşteriler için ulaşılabilir olmanın öneminin altını çizen Onarlı şöyle konuştu: “Bursa’da açtığımız ilk şubemiz Osmangazi’den sonra ikinci şubemizi bu hafta Bursa Yıldırım’da açıyoruz. Ayrıca yine bu hafta Samsun’da İlkadım şubemizin açılışıyla toplam 34 şubede müşterilerimize ulaşacağız. 2023 yılı için planladığımız 55 şubeye ulaşma hedefimizi talepler böyle yoğun devam ettiği sürece planlanandan da önce gerçekleştireceğiz.”

Her gelire uygun tasarruf modelleri

Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı, Türkiye’nin her yerinde tüm gelir gruplarından müşterilerine özel sunduğu Çekilişli ve Serbest Planlı Tasarruf Modelleri ile isteyen herkese konut ve araç alımındaki finansal ihtiyaçlarını, gelir düzeylerine uygun şekilde karşılama imkanı sağlıyor. Tüm bu hizmetler hakkında bir danışman ile yüz yüze görüşerek bilgi almak isteyenlerin tercihi olan şubelere büyük önem veren Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı, kurulduğundan bu yana geçen kısa sürede hızlı şubeleşme ile geniş bir ağ kurdu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner100
24°
az bulutlu
banner61
banner62
banner89