banner94

banner77

banner69

banner88

Miele Bursa mağazası açıldı

Türkiye genelindeki büyüme stratejisi doğrultusunda mağaza yatırımlarını sürdüren dünyaca ünlü Alman markası Miele, Bursa Downtown AVM’de açtığı yeni mağazası ile kullanıcılara yepyeni bir alışveriş deneyimi sunuyor.

DİĞER 20.12.2023, 23:04 20.12.2023, 23:09
Miele Bursa mağazası açıldı
banner66

Beyaz eşya ve ankastre ürünlerinin dünyaca ünlü Alman markası Miele, Türkiye’deki kendi yatırımı olan 10. mağazasını Bursa Downtown AVM’de açtı. 170 metrekarelik bir alanda geniş ürün gamındaki tüm premium ürünlerini tüketiciyle buluşturan mağaza, kullanıcılara Miele ürünlerini deneyimleme imkanı da sunuyor. Bursa’nın yeni gelişen lüks yapılaşma alanında konumlanan mağaza, Miele'nin kendi yatırımı ile açılan Bursa'daki ilk perakende mağazası olma özelliğini taşırken, aynı zamandan Bursa’nın ikinci Miele monobrand mağazası olarak hizmet veriyor. 2024 yılında Türkiye’deki yatırımlarını artırmayı hedefleyen Miele, yeni mağazalar açmaya devam edecek.

Miele deneyimi kullanıcılar ile buluşuyor

Yeni mağaza açılışında yer alan Miele Türkiye Genel Müdürü Sergey Kim, “Downtown Bursa Miele mağazası kendi yatırımımız ile açmış olduğumuz 10'uncu ve Bursa’daki ikinci perakende mağazamız olması nedeniyle oldukça önemli bir yere sahip. Niş cihazlardan oluşan en geniş ürün gamının bulunduğu mağazamız, mutfak ve çamaşır bakım ürünlerini deneyimleme imkanı ile kullanıcılara eşsiz bir tecrübe sunuyor. Downtown mağazamızda müşterilerimize yaşatacağımız deneyimler ve hizmetler konusunda çok heyecanlıyız. Mağazamızın Bursa’nın yeni gelişen ve dönüşen bölgesindeki konumu, Miele markasını çok daha fazla haneyle buluşturma noktasında büyük umutlar vaat ediyor.” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner100
35°
açık
banner61
banner62
banner89