banner94

banner77

banner69

banner88

İMSİAD Yönetim Kurulu, KALELİ Bursa Mağazası'nda Toplandı

Bursa inşaat sektörünün öncü aktörlerinin üye olduğu İMSİAD, bu hafta gerçekleşen Yönetim Kurulu Toplantısı'nı KALELİ'nin ev sahipliğinde gerçekleştirdi.

DİĞER 04.01.2024, 16:45
İMSİAD Yönetim Kurulu, KALELİ Bursa Mağazası'nda Toplandı
banner66

İMSİAD'ın gündem başlıkları arasında İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu'nun Kıbrıs'taki çalıştaydaki başarılı temaslar, Üye İlişkileri Komisyonu üye ziyaretleri, Kütahya Seramik ve KYK Yapı Kimyasalları’nda düzenlenecek Sanayici Müteahhit Buluşması, Ar-Ge Komisyonu'nun sismik izolatörler, sıfır enerjili binalar ve BİM (Yapı Bilgi Modelleme) konularında planladığı seminerler, Gayrimenkul Yatırım Fonları'nın inşaat finansmanında kullanımı hakkında Sistem Global firması ile düzenlenecek eğitimler yer aldı.

Toplantının ardından, İMSİAD Başkanı Şeref DEMİR, KALELİ Yönetim Kurulu Başkanı Cem KALELİ'ye üyelik beratını takdim etti ve iyi dileklerde bulundu. Karşılıklı jestlerin yaşandığı anlarda, KALELİ tarafından dernek başkanına filigrafi ile tasarlanan özel bir tablo hediye edildi.

Bu anlamlı buluşma, sektör paydaşlarını bir araya getirerek işbirliği ve dayanışma içinde olmalarına vesile oldu. Değerli düşünce ve deneyimlerin paylaşıldığı bu buluşma, gelecekteki potansiyel işbirlikleri için de uygun bir zemin hazırladı. İlerleyen günlerde sektörde daha pek çok verimli işbirliği ve başarılı projelere imza atılması bekleniyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner100
24°
az bulutlu
banner61
banner62
banner89