banner94

banner77

banner69

banner88

Gayrimenkulde fırsatlar ülkesi : KKTC

Dünyaca ünlü Forbes dergisi tarafından “Dünyada sahil kesiminde yatırım yapılabilecek ilk ülke” olarak tanımlanan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki gayrimenkul projeleri Türkiye’deki yatırımcılardan da büyük ilgi görüyor. Dünya genelindeki yaklaşık 70 ülkeden yatırımcıların akın ettiği Kuzey Kıbrıs’ta gayrimenkule yatırım yapan Türk vatandaşlarının sayısında son dönemde önemli artış yaşanıyor.

DİĞER 17.06.2024, 22:35
Gayrimenkulde fırsatlar ülkesi : KKTC
banner66

Yavru Vatan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) ile tarihten gelen kültürel bağları ticari ilişkilerle güçlendirip, Türkiye’den yatırımcıları KKTC’deki cazip yatırım fırsatları ile buluşturmak amacıyla düzenlenen etkinliklere bir yenisi eklendi.

Bursa’da faaliyet gösteren Gayrimenkul Yeri firması tarafından Gönlüferah Otel’de düzenlenen toplantıda, KKTC’nin önde gelen Döveç Grup’un, adanın en gözde lokasyonlarında hayata geçirdiği ve devam eden seçkin projeleri yatırımcılara tanıtıldı.

Programda bir açılış konuşması gerçekleştiren Gayrimenkul Yeri Kurucu Ortağı Elif Canıgüleç Tekin, “Forbes Dergisi tarafından dünya genelinde en iyi yatırım yapılabilecek sahil bölgesi olarak gösterilen KKTC’nin doğal ve tarihi zenginlikleri farklı ülkelerden yatırımcıların dikkatini çekiyor. Bizler de Gayrimenkul Yeri Firması olarak ülkemizdeki yatırımcıların kardeş coğrafyamızın bu cazibesinden faydalanması için çalışıyoruz. Bu anlamda gerçekleştirdiğimiz tanıtım programları ile KKTC’deki firmaları ve yatırım fırsatlarını Bursamız’daki yatırımcılarla buluşturuyoruz. Bu güzel buluşmalar vasıtası ile iki kardeş ülkenin kardeşlik bağını ekonomik bağlarla güçlendirmeyi hedefliyoruz. Bugüne kadar Bursa’dan çok sayıda yatırımcının KKTC’de gayrimenkul yatırımı yapmasını sağladık” dedi.

Açılış konuşmasının ardından Döveç Grup Satış Müdürü İbrahim Salih İlke, firmalarının KKTC’nin en gözde bölgelerinde hayata geçirdikleri projelerini tanıtan bir sunum gerçekleştirdi. Programda ayrıca yatırımcılara sanal gözlük teknolojisi ile Döveç Grup’un projeleri gezdirildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner100
22°
açık
banner61
banner62
banner89