banner41

banner39

banner38

banner54

Tekzen, mağaza atağını sürdürüyor

Tekzen, Alanya’daki mağazasını hizmete açtı.

DEKORASYON 30.11.2016, 12:03 30.11.2016, 13:09
Tekzen, mağaza atağını sürdürüyor
banner66

Türkiye'nin en yaygın yapı market zinciri Tekzen, müşterilerinin talepleri doğrultusunda hem yeni mağazalar açıyor, hem de var olan mağazalarını yeni lokasyonlara taşıyor. Tekzen, son olarak Alanya’daki mağazasını Güzeller İş Merkezi’ne  taşıyarak hizmete açtı.

Tekzen Genel Müdürü Onur Mertoğlu, yeni mağazanın açılışı ile ilgili yaptığı değerlendirmede, müşterilerinin taleplerini dinlemelerinin ve beklentilerini iyi okumanın başarılarındaki en önemli faktör olduğunu söyledi.

“Bu yıl %28 büyümeyi planlıyoruz”

Tekzen olarak büyümelerini tüm hızıyla sürdürdüklerini de kaydeden Mertoğlu, “Bu yıl %28 büyümeyi planlıyoruz. Yılsonuna kadar mağaza sayımızı da 113’den 117’ye çıkarmayı hedefliyoruz. Bir yandan yeni mağaza açarken, var olan mağazalarımızı da müşterilerimize daha ferah alışveriş ortamı sunmak için yenilemeye devam edeceğiz” dedi.

Tekzen; mobilyadan inşaat malzemelerine, beyaz eşyadan elektronik ürünlere, ev dekorasyonundan ev-bahçe ürünlerine kadar binlerce çeşidi yeni mağazasında müşterilerine sunuyor. Bin 315 metrekarelik alanda hizmet verecek olan yeni mağazanın açılışında Tekzen Kart sahiplerine özel bir kampanya da düzenlendi. 
banner53
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
14°
kapalı
banner61
banner68
banner62