banner31

banner24

18 Eylül 2019 Çarşamba

Yatırımlar gayrimenkule dönüyor

Çalışma Grubu seçim ofisini açtı

İMO Bursa Şubesi Çalışma Grubu seçim çalışmalarına start verdi.

23 Ocak 2018 Salı 10:36
Çalışma Grubu seçim ofisini açtı
İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şubesi Çalışma Grubu, İMO Bursa Şubesi’nin 17-18 Şubat 2018 tarihlerinde yapılacak Genel Kurulu ve Seçimleri öncesinde çalışmalarını daha koordineli sürdürmek için seçim ofisini Nilüfer’de açtı.

Önceki günlerde geniş bir katılımla düzenlenen basın toplantısında İMO’nun 16. Dönemi Başkanlığına Çalışma Grubu adına adaylığını açıklayan Mehmet Albayrak, ekip arkadaşlarıyla birlikte çalışmalarını sürdüreceği seçim ofisini kalabalık bir katılımla açtı.

Soğuk ve yağmurlu havaya rağmen Çalışma Grubu’nun eski ve yeni üyelerinin, İMO Bursa Şubesi’nin geçmiş dönem başkanları ve yöneticilerinin, inşaat mühendisi meclis üyelerinin ve özellikle genç inşaat mühendislerinin katılım gösterdiği açılış töreninde konuşan İMO Bursa Şubesi Çalışma Grubu Başkan Adayı Mehmet Albayrak, katılan herkese teşekkür etti.

Çalışma Grubu olarak 1994 yılından bu yana İMO yönetimlerinde yer aldıklarını ifade eden Albayrak, “1994 yılından bu yana Çalışma Grubu olarak İMO Bursa seçimleri için hazırlıklarımızı sürdürmek için seçim ofislerimizi açtık. Bugün de bu geleneği sürdürüyoruz. Bayrağımızın onuru, ülkemizin bölünmez bütünlüğü konusunda tavizsiz olarak inşaat mühendisi ortak paydasında her kesimden meslektaşımızın bir araya gelerek oluşturduğu Çalışma Grubumuzun seçim çalışmalarını ekip arkadaşlarımızla birlikte 17 Şubat’a kadar buradan yürüteceğiz” dedi.

“HERKES OYUNU KULLANMALI”

Her kesime ulaşmak istediklerini ifade eden Albayrak, “Bursa Şube geçtiğimiz dönemlerden bu yana her zaman seçimlere en çok katılım sağlayan şehirlerin başında gelmiştir. Bu katılım oranında Çalışma Grubu’nun çok büyük payı var. Son yıllarda bu katılım oranında biraz düşüş oldu. Bizler hangi seçim olursa olsun insanlarımızın demokratik hakkını kullanmaları için sandık başına gitmelerini istiyoruz. Bizler de hem seçime katılımı yükseltmek için hem de projelerimizi ve hedeflerimizi daha geniş kitleye anlatmak için ofisimizi açtık. Hayırlı uğurlu olsun” diyerek sözlerini tamamladı.

İMO Çalışma Grubu; Nilüfer ilçesindeki Odunluk Mahallesi, Akpınar Caddesi, Zorlu İş Merkezi adresinde yer alan seçim ofisinde seçimler boyunca çalışmalarını sürdürecek.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • KONUT VE YAPI - SEKTÖRÜN BULUŞMA NOKTASI - EYLÜL-ARALIK 2016
  • KONUT VE YAPI - SEKTÖRÜN BULUŞMA NOKTASI - TEMMUZ - AĞUSTOS 2016
ARŞİV