banner31

banner24

18 Ocak 2020 Cumartesi

Bakan Kurum'dan Bursa'yla ilgili önemli açıklamalar

Technowood’un kalitesi onaylandı

Technowood’un kalitesi EPD Sertifikası ile onandı.

29 Temmuz 2019 Pazartesi 12:28
Technowood’un kalitesi onaylandı
Ahşap sektörünün öncü firmalarından Technowood’un üretim kalitesi, bir ürün veya servisin Yaşam Döngüsü Analizi ile ölçülebilen çevresel etkilerini gösteren, uluslararası doğrulanmış ve kayıt altına alınmış bir belge olan EPD(Çevresel Ürün Beyanı) Sertifikası ile onandı. Sahip olduğu belgelere bir yenisini ekleyen Technowood, dayanıklı materyallerin doğal ahşapla kaplanması metoduna dayanan devrimsel nitelikteki çevreci üretim teknolojisiyle sürdürülebilirlik kavramını yapı ve ahşap sektörüne işlemeye devam ediyor.

Çevre hassasiyeti EPD ile belgelendi‘’Ahşabı yeniden icat ediyoruz’’ mottosuyla yola çıkarak ahşaba modern ve inovatif bir yaklaşım sunan Technowood, ürün tedarik süreci, üretimdeki çevresel kaynaklı faktörler gibi konularda oluşturduğu raporlar dahilinde, dünyadaki en prestijli bağımsız denetim şirketlerinden UL tarafından EPD Sertifikasına layık görüldü. Ürünün teknik tanımı, üretici firma detayları ve Yaşam Döngüsü Değerlendirmesi sonuçlarından hazırlanan EPD Sertifikası ile Technowood’un üretimdeki çevre hassasiyeti belgeli olarak kanıtlandı.

Doğallık, güvenlik ve estetik bir arada

‘’FSC (Orman Yönetim Konseyi)’’ ve ‘’A2 Sınıfı Yanmazlık’’ gibi uluslararası sertifikalarının yanına EPD Sertifikasını da ekleyen Technowood, yenilikçi vizyonu ile ahşap sektörünü bir sonraki seviyeye taşıyor. Doğallıktan beslenen Technowood ürünleri, üretimindeki çevreci yaklaşımın yanında sahip olduğu yüksek yangın dayanımı ve ileri teknoloji ile üretilen eşsiz birleşim detaylarıyla ahşabın ortaya çıkardığı sorunların önüne geçerek kullanıcıya hem güvenlik konforunu hem de modern mimari estetiği bir arada sunuyor.

 


Tecrübelerimiz, yeniliklerimiz, bilgi birikimimiz ile yapı ve dekorasyon sektörünün gelişimi için kurumsallığa, markalaşmaya, kaliteye, hizmet üstünlüğüne ve müşteri memnuniyetine önem vererek 1985 yılında faaliyete başladık. 2005 yılında kolay kurulabilen, etkili ve ekonomik kompakt çözümler sunarak, kompozit profil üzerine PVC ve doğal ahşap kaplamayı dünyada uygulayan ilk firma olmanın mutluluğunu yaşadık. Alaz Group, olarak tescillediğimiz TECHNOWOOD markamızla dünya çapında 20’den fazla ülkeye ihracat yaparak ve ihracata devam ederek ülke ekonomisine katkıda bulunduk. Dünya’da bir ilk olmanın ve sektöre yenilik kazandırmanın verdiği gururla yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.

    Yorumlar

YAZARLAR Tümü
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • KONUT VE YAPI - SEKTÖRÜN BULUŞMA NOKTASI - EYLÜL-ARALIK 2016
  • KONUT VE YAPI - SEKTÖRÜN BULUŞMA NOKTASI - TEMMUZ - AĞUSTOS 2016
ARŞİV