banner38

Epsa, bayilerini Belgrad’a götürdü

EPSA Yalıtım ve Ambalaj 2014 yılı ilk yurt dışı bayi gezisini Belgrad’a yaptı.

YAPI MALZEMELERİ 19.03.2014, 15:02 19.03.2014, 15:02
Epsa, bayilerini Belgrad’a götürdü
EPSA Yalıtım ve Ambalaj bünyesinde yer alan yapı kimyasalları üreticisi Mantoyap ve Budafix, 2014 yılı ilk yurt dışı bayi gezisini Belgrad’a yaptı.

Yalıtım sektöründe Marmara Bölgesi’nin aranan markası olan EPSA Yalıtım iş ortakları ile yürüttüğü ilişkilerini ile de dikkat çeken bir marka oldu. Sırbistan’ın Belgrad şehrine düzenlenen gezide 32 kişilik gruptan oluşan bayilerini yalnız bırakmayan EPSA Yalıtım Genel Müdürü Özden Özdemir, iş ortakları ile birlikte vakit geçirmenin oldukça keyifli olduğunu söyledi. Stresten uzakta birkaç gün geçirmenin mutluluğu ile Belgrad’ı gezen bayiler hem dinlenme hem de eğlenme imkânı buldu. Bayiler, farklı bir kültürü keşfetmenin ayrıcalığını yaşadıklarını söyledi.

EPSA Yalıtım’ın başarılı bir marka olmasında bayilerin de büyük bir paya sahip olduğunu söyleyen Özdemir, “Yıl boyunca böylesi etkinlikler ile paydaşlarımızla bir araya geliyoruz. Böylece hem birbirimizi daha yakından tanıma fırsatı bulurken, birbirimizden beklentilerimizi de dile getirebiliyoruz. Bizi büyük bir aile yapan da birbirimizin başarısı için var gücümüzle çalışmamız ve bu başarının tadını birlikte çıkarmamız” dedi.

EPSA Yalıtım’ın hedeflerinden de bahseden Özdemir, sektöründe öncü olmayı başaran ve başarıyı sağlamlaştırmak için yeni ürünler ürettiğini ve bu misyonla yalıtım sektöründe Türkiye’nin ilk büyük 3 üreticisi arasında olacağını söyledi.


Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
13°
parçalı az bulutlu