banner38

Dört mevsim bahçe keyfi

Green Garden, kalite ve uygun ödeme avantajlarıyla yaz sezonuna iddialı bir giriş yaptı.

YAPI MALZEMELERİ 28.06.2014, 14:20 28.06.2014, 14:20
Dört mevsim bahçe keyfi

Bursa’da 13 yıldır ahşap ev, teras, otel, kafe, restoran, veranda, havuz, balkon, bahçe mobilyaları ve aksesuarları ticareti yapan Green Garden, bu sene de hareketli bir dönem geçiriyor. Türkiye’nin en büyük bahçe mobilyaları teşhir alanı bulunan Green Garden,3.350 m2 alanda üretim yapıyor. Mudanya yolu ve yeni açılan İzmir yolu üzerinde bulunan mağazalarında bambu, teak, iroco, yellow balau, meranti, nihota, grandifolyo, robinia, ladin, larex, su sümbülü, nilüfer yaprağı, plastik (sentetik) ve doğal rattan malzemelerinden imal edilmiş 6 bin 400 çeşit ürün bulunduran Green Garden, ev, balkon ve bahçe mobilyalarının yanı sıra şemsiye, duşluk, oturma grupları, yemek grupları, mutfak masaları, salıncak, hamak,komidin,yapay çiçek,hey boyda dolaplar, dresuar,sehpalar, josefin, zigon sehpalar, tablolar, aydınlatma, aynalar, yer karoları, saksı gibi A’dan Z’ye ihtiyaç duyulabilecek her ürünü alıcılarının beğenilerine sunuyor.

YAŞAYAN AĞAÇLAR

Doğal yağmur ormanlarında yetişen su sümbülü, rattan, bambu, teak ve iroco ağaçlarından üretilen ahşapların ölümsüz olduğunu ve işlense bile yıllarca her ortamda yaşayabildiğini kaydeden yetkililer, 2-3 yıldan bu yana beyazın ön planda olduğunu ancak bu sezon kahverengi renklerin hâkim olduğu   ürünlere dönüşün başladığını söylediler. Green Garden’ın Endonezya’da bulunan atölyesinde  600 kişinin el emeği sonucu ortaya çıkan ürünler,50 yıla kadar yaşayabilen çok uzun ömürlü ürünler…

Çin’de üretilen ürünlerde, dönüşümlü plastikten yapılmış poly rattan kullanıldığından, içlerinde kanser yapan birçok madde bulunmaktadır. Bunlar da cilt ve gırtlak kanserlerine sebep olan maddelerdir. Bu dönüşümlü plastikten imal edilen ürünler çok ucuz olduğu gibi 1 ya da maksimum 2 sezon kullandıktan sonra plastikleri ve iskeletleri parçalanmaktadır. Bu tip özellikleri taşıyan ürünleri satın alırken çok dikkatli olunmalıdır. 12 yıldır satışı yapılan Green Garden ürünlerin arızaları ya da bozulmaları yüzde 1 bile değildir. Ahşapta ve doğal ürünlerde aksine hiçbir şekilde arıza olmamaktadır. Green Garden, diğer rakip firmaların sattığı ürünler arasında kalite ve dayanıklılık konusunda ciddi farklılıklar bulunduruyor.

HER FİYATTAN ÜRÜN VAR

Green Garden’ın fiyat politikası, her ailenin bütçesine uygun, kaliteden ödün vermeden çok çeşitli ürünler sunuyor. Plastik rattan ürünlerde fiyatlar 750- 1000 liradan başlayıp, 7 bin liraya kadar çıkıyor. Doğal ürünler ise 1.500 liradan başlayıp, 10 bin liraya kadar alıcı buluyor. Bu yıl doğal rattan, teak ve iroco oturma grupları ile masa gruplarının daha çok tercih edildiğinin altını çizen yetkililer “Salıncaklar bu sene çok moda. Çok özellikli ahşaplarının yanı sıra minderlerinde leke tutmayan ve solmayan kumaşlar kullanıyoruz. Tüm mobilyaları sokakta, balkonda, bahçede, sıcak ve soğukta 24 saat yaşayan mobilyalardır. Kar, kış, kırağı, çiğ, fırtına, yağmur gibi doğal hava şartları ürünlerimize etki etmez. Zaten firmamızın sloganı da ‘Dört Mevsim Bahçe Keyfi’dir. Özel eğitilmiş kalifiye elemanlara sahip 7/24 bakım ve teknik servisimiz bulunmaktadır. Bütün ürünlerimizde olduğu gibi salıncak ve şemsiyelerde de 5 yıl garantimiz vardır ” şeklinde konuştu.

Green Garden da, bu sezon plastik (sentetik) rattan mobilyalar yerine doğal malzemeden imal edilmiş yani su sümbülü, doğal rattan, bambu, iroco ve teak ağaçlarından imal edilen ürünler tercih ediliyor.


Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
açık